Yarın Hayatınızın Son Günü Diyelim...

Yarın gece 12 ye kadar vaktiniz var ve siz ne yapardınız? Son zamanınızı nasıl geçirirdiniz?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar zamanın olmsına şükrediyorum ölüm saniyeyle olan bişi ne malum senın bdk sonra ölmeyeceğin :)

2|0
    0|0
    • Haklısın ne zaman nerden geleceği belli değil

• sadece 2 dk nefesını tut yeter tabı tutabılırsen ve bunu tefekkür et senı emınım kı derınlere götürür öyle soruları düşünmek gerekmez

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben hala umut ederim.. Belki yaşarım diye..

1|0
    0|0
    • Umut içimizdeki canavar

• O olmasa 24 saat yataktan çıkmazsın.. O canavar seni her koşulda hayata bağlayan..

• Ilk gnunde ne halt yedikki sonunda yyebilelim skntidan evden ckamaz yatar uyur sonra yatar olurdumm:-)

1|0
    0|0
  • Helallik alırdım herkesten.

1|0
    0|0
  • banka soyarım ve bakkala gider bütün paraya çiklet alırdım sonra onları çiğnerken ölü giderdim heralde

1|0
    0|0
  • illa bir şeyler yapmak için hayatımız son günü olması gerekmiyor ki bence insanlar içinde heves kalmalı her şeyi yapmalı 1 hafta sonra keşke yapsaydım dememeli aynı zamanda yapmasaydım da dememli onun için her zaman hayatın son günü yaşamak gibi gerekir

1|0
    0|0
    • Hiç ölmeyecekmiş gibi düşün ama her günü hayatının son günü gibi yaşa diye bir söz vardı sankim :) umarım yanlış değildir

• Çok iyi bir felsefe edinmişsin böyle devam :)

• hahaha tamam :D

• yapmadıgım şeyleri yapayım desem günaha girerdim :) en iyisi uyumak

1|0
    0|0
  • madem son gunu kasmaya gerek yok ozaman

1|0
    0|0
  • Bol bol tevbe eder, dua ederdim. Sonra uslu bir çocuk olup, kimseye söylemeden ölümü beklerdim. Hop, rahmetli Mürsel :(

1|0
    0|0
  • yaşamadığım zevkleri yaşardım :)

1|0
    0|0
  • En güzel yemekleri yaptırır yerdim. Sonra üstüne bir türk kahvesi içerdim.

1|0
    0|0
  • ks deki bütün yöneticilere sevgilerimi iletirdim :)

1|0
    0|0
  • Seninle evlenmekk :))))))

0|0
    0|0
  • Bol bol ibadet (:

1|0
    0|0
  • hayalımdekı arabadan kıralar sahılde turlardım yan yan :D sonra 1-2 tane ruskiyle sex yapardım :D

0|0
    1|0
    • Cık Cık Cık

• ölmeden önce ruskıyle ilişki yaşamazsam gözlerim açık gider

• Yatarak geçirrim napacam başka. :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...