Topuklarım için ne yapmalıyım?

Topuklarım çok sert. Daha 20yaşndayım oysa.

Banyodayken taban taşı ile sürtüyorum. Çıkınca kremleyip çorap giyiyorum ama gece uyurken çarşafa falan takılıyor hep.. Krem dışında önerisi olan var mı?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Önce sıcak tuzlu suda ayaklarımızı bekletelim.

Sonra 3-4 aspirini dövüp vazelinin içine katıp karıştıralım.2-3 damla limon suyu katalım.Eğer limon kabuğu varsa atmayalım.İç tarafıyla ayağımızı ovalım.Sonra hazırladığımız karışımdan ayağımıza sürelim. özellikle topuk taraflarına sürelim.Nemli bir tülbentle ayaklarımızı saralım.Biraz bekleyip streç flimle saralım.

Bu işlemi yatacağınız vakit yapıp sabah çıkartalım.Ayaklar pamuk gibi oluyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Nasıl ayakkabılar giyersin genelde ?

1|0
    0|0
  • Genelde abdest alanlarda çok oluyor sürekli yıkandığı için çatlamalarda oluyor. Yaptığın uygulamayı öneriyorlar genelde

1|0
    0|0
  • topuk rendesi var sert tabakı alıyo ama hiç canın yanmıyor ölü deriyi atıyor.. Denize git ayağın suda dursun 1 ay falan denizde takıl o kum ve su ayağına çok iyi gelicektir. Ölü deriden dolayı öyle ayağın

1|0
    0|0
  • benim cildim çok kuru ben senden daha beterim ama lipica diye bir krem var onu kullanırsa cok faydasını görürsün ya da sıcak suya sabun dök ayagını ounun içine sok içme suyu olsun .

1|0
    0|0
  • vazelin sür sonra sar bir hafta da falan düzeliyor. olmadı doktora git

1|0
    0|0
    • Vazelin kar etmiyor ki

• ama vazelin sonrası yumusaması için bir şey yapabilirsin. ben ellerimi eldicen ve vazelin ile çözmüştüm. ayağına o doktor eldivenleri görevini görebilcek bişi bulursan işe yarar gibime geliyor.

• boşver takma bizdede öyle :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• nasıl yani? ayakkabıdan falan olan bir durum mu bu

1|0
    0|0
  • Oriflame'da bir krem var küçücük bişey o gerçekten iyi geliyor bir dene link en son sayfadaki

1|0
    0|0
    • Bir çok krem kullandm ama pek işe yaramadılar.

• kesinlikle terliksiz yere basmıyoruz :) ve hergün limon sürüp yatıyosun bir kaç güne geçiyor...

1|0
    0|0
    • Yazın bile çorap giymek zorunda kaldm. Limonu ilk kez duydum. Tam olarak nasıl söyler misiniz

• limonu ortadan kes sonra bir tanesinin suyunu sık.sıktığın suyu kullanma hafif limonu sıkılmış kabuğun içine topuğunu yerleştir ve sürekli döndür en az beş dakika.ve sonra sonra ayağını sakın yıkama bir kaç güne kalmaz düzelicektir eminol :)

• Tamam teşekkürler :)

• lapitak kullan

0|0
    0|0
  • ayağını sıcak tuzlu suda beklet sonra bir yemek kaşığı vazeline bir tane aspirt at ayağını streçle sar bir hafta geceleri yap

1|0
    0|0
Yükleniyor...