Emre can da bize gelmedi :(

nani farfan ali abdullah tan sonra şimdide emre canı kaptırdık alper potuğu demiyorum bile şerefsiz bizi yerine feneri tercih etti ama yinede yönetimin başarısızlığı yüzünde alamadık sizce büyük GALATASAYLILAR neden kimseyi alamıyoruz bu yönetim ne yapmaya çalışıyor bize derhal haldun üstünel gelsin bülent tulumla olacak iş değil erman kılıçla biz şampiyonluğu nasıl oynarız :(

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Başarısızlık falan yok ortada rahat ol sen şampiyonlar liginde çeyrek final oynamış bir GALATASARAY var reali sahasında yenmiş bir GALATASARAY var onlar bizi değil biz onları seçiyoruz...Gelmek istemeyeni zorla getiremeyiz futbolcu mu kalmadı piyasada ? Emre can mıdır nedir ne düü belirsiz gelse bile belki 1 yıl boyunca forma dahi giyemeyecek kapasitetedir belki.. kimse onun hakkında derin bilgiye sahip değil sadece medyadan dolma bilgiler. Almanya da kalmak istiyordu büyük ihtimalle de kaldı leverkusen bizden daha düşük seviyede bir takımdır bu kadar kasmaya gerek yok ne hali varsa görsün..Nice nice yetenekli genç oyuncular var ...Medya bizib riine kitliyor sonra da illa o olacak diye yırtıyoruz kendimizi bırak arkadaş ya

1|1
    0|0
    • ama nani emrecan gelseydi daha iyi olurdu

• Yav medyanın dolduruşuna gelmişsin Emre canı kaç kere izledin kaç maçını izledin ne dir ne değildir nereden biliyorsun madem iyidi munıch nasıl bıraktı sence bırakır mıydı sana onun şamp liginde ÇEYREK final oynamış bir GALATASARAY da ilk 11 de sahaya çıkacağı düşüncesini veren şey nedir gelse de türkiye kupası dışında oynayamayacak o sebeple de gelmedi yeri garanti olsa gelirdi o oynayabileceği takıma gitmek istedi gitti

• ya ne medyası medyaya kesinlikle inanmıyorum hepsi galatasaray düşmanı emre canı da videılarından izlediğim kadarıyla iyi gözüküyor bide türk ya ondan çok istedim ama işte renktaş farfan nani gelse iyi olurdu neyse fazla uzatmıyalım :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 12

• Erman Kılıçla Şampiyonluğa oynamayacağız gizli Sneijder´le Selçuk İnan´la Drogba´yla Burak´la Melo ile Şampiyonluğa oynayacağız

Şu an ligin en iyi kadrosu bizde ayrıca daha transfer dönemi bitmedi her an herşey olabilir

0|1
    1|2
    • iyide bir tek erman kılıç ve chejoyu aldık melo ve umutu demiyorum bile

• Kimi istiyorsun?

• şuan alamadıklarımızı daha doğrusu bülent tulumun almak istediği ve alamadıkları hepsini kaçırdık

• yok öyle bir şey yabancı kısıtlaması nedeniyle transferler olmadı çok yabancımız var bunların paraları yönetimi düşündürüyor hem galatasarayın defans dışında eksiği yok transfere gerekde yok

1|1
    0|1
  • üzülme yeter

0|0
    0|0
  • Dostum ergen gibi ateşli yorumlar yapmayın, 2 yıl önce sürünüyorduk bu yönetime laf atmayın, transfere gelince ; emre canı Galatasaray bonservis bedeli ile istedi münihte 1 yıllık kiralık vereceğiz dedi, löw de almanyada oynamasın istedi gelişim açısından, alper bir ederi vardı sırf fb ye inat enayilip yapıp milyonlar saçmak aptallık olurdu burada yönetimi geri çekildiği için tebrik ediğyorum iyi bir engin bu takıma öok aha büyük işler yapar. Yabancı transferleri e gelince elimizdekileri eritemiyoruz bu 6 +0+4 uygulamasında yabancı transfer edilmez. Solbek ihtiyacımız oldupu halde riranın ayrılmak istememesinden dolayı transfer yapamıyoruz. Drogba ve snijder bu yönetimle geldiunutma nankörlük yapmayın tek ihtiyacımız sol bek...

0|0
    0|0
  • Yönetimin transferde bu sene bariz basarıszlıgı söz konusu yerli konusunda ama sampiyonluga nasıl oynarız deme ayıptır senin TD ün fatih terim. ALLAH KERİM FATİH TERİM :D eksileyin kuşlar :D

1|0
    0|2
    • öyle ama bunların gelmemesi yönetim başarısızlığı değil mi

• işte bende onu demeye çalışıyorum ama fatih terimde sürekli onu istemem bunu isterim demiyor mu allah aşkına bizim başkan onu bunu mu şunu mu istersin dediğinde fatih terim başka isim istiyor biraz egolu davranıyor fatih terim bize 3 defa geldi ilkinde uefa kupasını kaldırdı tamam ikincisinde başarısız oldu işimdi ise ünal başgan döneminde başarılı o kimin sayesinde ünal başganın yani hep fatih terimin değil

• valla ben ünal başganı daha çok seviyorum biz ne istesek yapıyor ama fatih terim öyle mi ama baskı yapalım bülent tulumu göndertelim emre canın naninin gelmesi isterdim ama olmadı

• Emre Can o yaşta neden Türkiye'ye gelsin ki? Leverkusen'e dört yıl kiralamakla çok iyi bir iş yaptı Bayern. Dört yıl sonra oyuncu hazır olarak gelecek ve direkt takıma monte edilecek. Hem Bayern hem de Leverkusen faydalanmış olacak yani.

O yaşta, o imkanları bırakıp gelmesi için Emre Can'ın gerizekalı olması lazım. Çünkü Türkiye'ye gelmek için oyuncuyu tek çeken şey para. O yaşta da para her şey demek değil. Kısaca en iyisini yaptı.

0|0
    0|0
  • Menajerlerin "Ölüsü bile yeter" tavsiyesi üzerine transfer için harekete geçen Galatasaray yönetimi, George Best'in yakınları tarafından büyük tepkiyle karşılandı.:)))))

0|0
    0|0
  • Soruna 1 yıldız verdim Alper Potuk'a şerefsiz diyerek hakaret ettiğin için

0|0
    0|0
  • Serdar Aziz, Cristian Ansaldi, Kerim Frei veya Arda Turan gelmeli ve Dany, Culio, Riera yollanmali. Saygilarla

0|0
    0|0
  • galatasaray elindeki oyunculara haddinden fazla para ödüyor hamit bile 4 milyon euro alıyor.

o dediğin transferler için para kalmadı

0|0
    0|0
    • evet hamit reira abramat az para verseydik şimdi çoktan gitmişti bizden galatasaraya iyi bir solbek şart ama fatih terim istediği değil ünal başganın istediğini alalım iyi hoşta ünal başgan iyi ama niye bülent tulumu göndermiyor anlamıyorum adam resmen başarısız kaç futbolcu oldu kaçırdığımız

• :ÇD

0|0
    0|0
  • Sende haklısın ama kulupler yabancı sınırlaması yuzunden yabancı transferlerde secıcı oluo ve maalesef eskısı gıbı olmuo bnce galatasarayın transfer polıtıkassı yanlıs yenı transfer chedjou yu ızledım ve gereksız bır transfer bunu grdm

0|0
    0|0
Yükleniyor...