İnsanların düşünceleri sizi yönlendirdi mi ?

Hayatınızda hiç kendiniz karar vermeden direk başkalarının düşüncesi ile hareket ettiniz mi ? Hareket ettiyseniz ne yaşadınız anlatır mısınız ?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Baya ve baya cok. Ancak bu islemin iki turu vardir. Birincisi gozu kor birisinin (ki bu birsi genelde yakin bir dost oluyor) dediklerini kelime kelime yerine getirirsiniz. Boyle bir durumda is biraz karisik cunku tavsiyeyi verenin amaclari sizinkilerle catisabilir. Ornegin: yok abi bu kiz sana yakismiyor hemen birak. Simdi acaba arkadas yanliz kalicak diye mi korkuyor ? Kiskaniyor mu? Yoksa dogru mu vs. Diger bir durum ise, sizin hayatinizi yasiyamamistir, ve size tavsiyeler vererek o yasiyamadigi hayati sizin uzerinizden yasamak istiyordur. O da genelde kotu sonuclara yol acar. Bu tip insanlar hemen belli olur, cunku zor bir durum karsisinda, sizden fazla ofkenelirler.

Birde, iyi nasihatlar verenler olur, ve verdikleri nasihatta basarili olurlar. Ornegin bir is adami bildigi is uzerinde ve becerekliyse size akilli fikirler verebilir. Veya birisi cok mutlu ve uzun sureli bir iliskidedir, size bu konuda akil fikir verebilir. Boyle durumlarda karsi tarafi dinlemekte cok yarar var, cunku onlar sizin goremediginiz seyleri gormus olabilir. Boyle bir durumda, nasihat verene neden boyle dusundugune dair bol bol soru sorunuz ve anlamayi deneyin.

Ancak bazi tipler vardir: muthis tavsiyeler verir gibi gozukur, inandiricilardir, ancak dedikleri ve kendi hayatlarindaki tutusmaz. Ornek olarak is uzerinde fikir verir, ancak adam borca batik bir is becerememis birisidir. Boyle durumlarda fazla dinlememek sizi sonrasinda bol beladan kurtarir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet haraket ettim ve hiçte pişman olmadım ama düşüncesini aldıgım kişilerde sıradan insanlar degildi

0|1
    0|0
  • istekleri dikkate alırım dinlerim makulse sorun olmaz yönlendirilmek di,yemeyiz buna

0|1
    0|0
  • benım hayatımda baskalarının düşüncelerine yer yok. kısa ve net ;)

0|1
    0|0
  • Direkt başkalarının düşünceleriyle asla hareket etmem ama fikir danışırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bi kişisel gelişim kitabı okuduktan sonra gaza gelip kızın birine çıkma teklifi etmiştim lan :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...