Yalnızlığa katlanmak mümkün mü?

bazen gitmek istiyorum her şeyi herkesi bırakıp gitmek yanımda kimse yok çok yalnız hissediyorum ve bununla baş edemiyorum nasıl baş edeceğimide bilmiyorum peki siz nasıl başarıyorsunuz yalnız kalmamayı?

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Bence yanlızlık bize verilmiş bir armaganda millet değerini anlamıyor D:

0|0
    0|0
  • yalnız kalmak bir süreliğine tabi güzeldir şarj olursun ama uzun süreli yalnız kalmak insana zarar verir. eş olmak bir ihtiyaçtır.

0|0
    0|0
  • evet benimde kimsem yok ne konusacak ne bir eş ne bir dost yanlızım fakat ..Yukarıda Allah var onunla konusurken içime güç geliyor yanlız olsam bile o var diye yanlız olamdıgımı hissediyorum sanada öneririm ..

0|0
    0|0
  • Yalnızlık daha iyi bence. En azından seni bırakıp gitmiyor...

0|0
    0|0
  • sosyal bır varlık olmamız sebebı ıle yalnızlık elbette cogu zaman can sıkıcı olabılıyor..ama onunla yasmayıda ogrenebılmelı ınsan..yalnızlıgı lehıne cevırebılmelısın..kendını dınle bıraz..cok uzme kendını..sorunda etme..

0|0
    0|0
  • Ben hep hayatım boyunca yalnız büyüdüm hem bir yarayla ama bak yaşıyorum.Hayat kolay ama insanlar zorlaştırıyor bunlara takma bnce Yalnız kaldıgın zamanlar sadece sunu düşü bu dünyaya zaten herkes yanlız geldi bu sana çok iyi moral verir.

0|0
    0|0
  • en güzel şey yanlızlık ama benim gibi vurdum duymaz ,duygusuz aşktan anlamayan biri ol ahahaha yaşasın yankızlık beee

0|0
    0|0
  • bir yanlızlık iki yanlızlık , üç yanlızlık katlan katlanabildiğin kadar, katlanmıcan da napcan acep, sen mi katlıcan:D

0|0
    0|0
  • şiddetle radyo programları dinlemeni tavsiye ederim :)) güzel, keyifli oluyor :)

0|0
    0|0
  • kendini yalnız hissettiğin zamanlar da Allah ı düşün. fark edeceksin ki yalnız değilsn

0|0
    0|0
  • ewet bak bana :(

0|0
    0|0
  • yalnız kalmıyorum ki katlanmaya uğraşayım

0|0
    0|0
  • bir kaç fuckbudy edin,gönül işlerine bulaşıp kendini dahada mutsuz ve yorgun edersin yoksa

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Yalnızlığa katlanmak?

Bi' yalnız bırakmıyorlar ki adamı =/

0|0
    0|0
  • Yalnızlığı severek.

0|0
    0|0
  • yalniz kaldigimda ne yaparim ?... tv acarim XD

0|0
    0|0
  • yalnız bana katlanmak için bazen can çekişiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...