Televizyonu ne kadar nasıl kullanırsınız ?

Merhabalar arkadaşlar . Televizyonu günde ortalama ne kadar izlersiniz ? Nerler izlersiniz televizyonda haber , belgesel , eylence- yarışma programları , dizi-fim , ...? Normal ücretsiz yayın dışında başka platformlarda kullanıyormusun digitürk , d-samart gibi ya da netten tivibu , tiviyo ,... kullanırmısınız ? Ben herhangi ücretli bir platform kullanmıyorum . Günde ortalama 1.5-2 saat falan izliyorum diyebilirim ortalama . Haberleri ya da siyaset programlarını izlemem gerektiği için arasıra izliyorum pek sevmem . Denk gelirsem belgesel izlerim her konuda . Eylence ve yarışma programlarını ve dizi - film izlerim genellikle . Siz nasıl ve ne kadar kullanırsınız televizyonu ?

0|0
16|19

En İyi Erkek Görüşü

• çok sık kullanırım ayaklarımı üzerine uzatıyorum üzerinde yemek yiyorum yani televizyonla aram iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Digiturk kullanıyorum genelde akşamları izliyorum ve sıklıkla belgesel güzel belgesel kanalları var. Ve gece dizilerimin tekrarlarını izliyorum yabancı film severim ve sevdiğim gilm olursa izliyorum.

0|0
    0|0
  • Son birkaç aydır hiç izlemiyorum desem yeridir. Ama kışın can sıkıntısından izliyorum.

0|0
    0|0
  • Günün büyük bir kısmında digitürk'ün radyo kanalları açık olur o kadar. Televizyon izleme anlayışım bu.

0|0
    0|0
  • tv izlemem çok önmli bir konu olmadkça

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • az kullanırım hiç dizi takip etmem ama eğlenceli dizileri severim yahşi cazibe gibi bazende bilgi programları

0|0
    0|0
  • tcde şu an bir dizi izliyorum bir de bilgi yarışması. onun dışında kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • 3 haftadir hic televizyon izlemiyorum sadece iftara doğru yapilan programlara 3 5 dkka bakip kapiyorum

0|0
    0|0
  • Tv evdekilerin elinde bana yer kalmıyor zaten ihtiyaç hissetmiyorum. yani günde 1 saat bile izlemiyorum. ama netten sevdiğim dizileri takip ederim

0|0
    0|0
  • kim milyoner olmak ister fav olmakla beraber tv yi buldukça izlerim zaman zaman günde 2 saat 3 saat sanırım

0|0
    0|0
  • Tv izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Öğlen izlemiyorum 22.00dan sonra 5 saat izliyorum 3e kadar sevdiğim 30 dakikalık diziler oluyor

0|0
    0|0
  • Günde 1 Saat Falan İzliyorum.

0|0
    0|0
  • Seksenler ve Leyla ile mecnun varsa izlerim .

0|0
    0|0
  • Bilgisayarda otururken öyle açık, dikkatımı çekerse bakıyorum

0|0
    0|0
  • kışın hiç ama hiç izlemiyorum eve tv yasak çünkü, yazında ehh işte haberler ve bir iki dizi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yillardir neredeyse hic izlmiyorum.. memlekette digiturk var ama kendi evimde hic açmadigim icin karasal yayin yeterli :)

0|0
    0|0
  • Günde 1-2 saat kadar

0|0
    0|0
  • tv izlemeyeli yaklasık 2 yıl oluyor

sadece iş ler güçleri izliyordum oda ınternetten

0|0
    0|0
  • Ramazanda yemekle ramazan programı sonrasında yarışma programı bu kadar. Dizi izliceksem bilgisayardan izlerim.

0|0
    0|0
  • PC kullanırken fazladan ses yapsın diye ( müzik dinlemiyorsam)

0|0
    0|0
  • Televizyon izlemiyorum.Siyasi programlari ve haberleri internetten takip ediyorum.

0|0
    0|0
  • Evde lig tv ve d-smart var. Genel de spor programlarını izlerim. Film kanalları açık, güzel filme denk gelirsem izlerim.

0|0
    0|0
  • tv izlemiuorum günde enfazla yarım saat aşk emek isteri izliyorum bi

0|0
    0|0
  • sabaha kadar açık ama öyle pek bakmam .

0|0
    0|0
  • nerdeyse hiiiç :D

0|0
    0|0
  • televizyon mu kaldı..:DDD net yetyr artıyr bile..

0|0
    0|0
  • haftada toplasan 1 saat izlemiyorum sanırım. Televizyonu pek sevmiyorum :/

0|0
    0|0
  • arada bir saate bakmak lazım :)

0|0
    0|0
  • Ses olsun diye

0|0
    0|0
  • pekj tv izlemiyorum artık tv izleyten kaldımı :D

0|0
    0|0
  • behzat ç yi izliyodum o bitti bir leyle ile mecnun kaldı işte

0|0
    0|0
  • 31'den 31 'e :D

0|0
    0|0
  • fanatikdim şimdi ise en fazla hafta 4 saat belki o da. Şimdi ise internet fanatiğim. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...