Bu siteyle ilgili düşüncelerim tamamen değişti!

Hiçbir insanın yaptığına saygı duymayan, kendi ciğere ulaşamamış, egoist tavırlarla olan, başkasını çekiştiren, kıskançlık duyan üyelerle doluymuş meğer burası. bir soru açtım , şu an günün sorusu. 1 kişi bile saygılı yorum yapmadı ya. Çok basit, çok kolay, çok rahat ve diğer saygısız yorumlar var hep. Her şey sandığınız kadar kolay ve basit olsa ben zaten çoktan Boğaz'da olurdum. Demek ki öyle değilmiş dimi?

Kimsenin hiçbir emeğe saygısı yok. Ben epey calisip kendimi yiyip bitirdiğimi söyledim, birisi de düzgün bir yorum yapmadı. Hiçbiriniz mi ciğere ulasamadiniz da bunun rahatsızlıgını duyuyorsunuz?

Hepiniz ODTÜ'lük müydünüz sanki? Hepiniz Boğaziçilik miydiniz? Neden bu üniversitelerin adını verince(hacettepe vs) eziyorsunuz? Neden egoist tavirlara, kiskanc tavirlara bürünmüşsünüz? Neden bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz, haddiniz olmadan karsinizdaki kişiyi tanimadan onu ezmeye calisiyosunuz? O da bir insan, niye kalbini bosuna kırıyorsunuz?

Ben, sizin düşüncelerinizi almak için yönetimle bile münakaşaya girdim, sonunda yaptırdım. Düşüncelerinize önem verdigim icin günün sorusu yaptım ama yazık. Bu yapılmazdı. Bu yapılmamalıydı.. İnsanların emeğine biraz saygınız olsun..

Güncellemeler:
Günün sorusu olan konu : link

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş okumadan hemen yorumu yapıştırdım ilk satırlardan anladım sorunu. Bunların alayı böyle kızları desen evde oturan kız kurusu kendini bişey tayfa erkekleri saçma yorumlar atan kişiler hepsi ceo zaten. Üstüne alınan alınsın.

0|1
    0|1
    • En iyi cevap için teşekkür ediyorum. Gerçekleri yazdım :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Anlaşılan bir çok şeye kızgınsın.Bende senin gibi ilk siteye üye olduğum dönemler aynı düşünceleri paylaşıyordum.Şimdi artık burada olan bitenlere çok kızmıyorum.Özellikle bir kaç insanın üzerinde yürüye biliyorlar.Seni provoke etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.Bunları gülümsemeyi bilmelisin :).Ben öğrendim.Bir de emeğe saygı demisin.Ben artık artılar, ekişler veya en iyi cevap için yorum yazmıyorum.Ben yazmayı seviyorum.Ben gün boyu duvara bile yazarım imkanın olsa.Sen yolundan git ve hiç kimsenin seni oradan itmesine izin verme.Beni dahalık yolumdan çıkaramadılar.Yinede her şeye rağmen bunu yapanların haklarında güzellikler olmasını dilerim :)

0|1
    0|0
  • Millet klavye artisti bilmiyo musun...Çünkü bu şekillde insanlara etiket yapıştırmak çok kolay.

Sorunu gördüm ama o üniversiteler hakkında pek bilgim olmadığından yorum yapmaktan kaçındım. Bu site xper avcısı yorum yap saçmala yüksel sanki bir halt olduğu var..

0|1
    0|0
  • Dışarıda yapamadıklarını burada yapmaya meyilliler. Umursama geç

0|0
    0|0
  • Bende basta buraya uye oldugumda gerci cok uzun zamandir uye degilim. Bazi insanlari cok iy sandim megerki oyle degillermis. Gerci ben safim kotuluk yok bende. Herkezi kendim gibi goruyorum. Ama kimseye guvenme derim bu sitede. Dediklerine katiliyorum. Zaten burasi reel hayat degil. Herseyde temkinli olmali insan ve temkinli davranmali..

0|1
    0|0
  • bende senle aynı durumu yaşıcam diye yorum yapmıştım ama ben kimseyi rencide eticek birşey dediğimi düşünmüyorum gayet saygılı yorum yaptım ama keşke herkesi aynı kefeye sen koymasaymışsı..valla bende bu sitede şu anladım kimseye anlayışıl düzgün yorum yapmıcan sonra suçlu oluyosun benim gibi !

1|0
    0|0
  • akıllarınca eğleniyorlar, ben de böyle saygısızlıklarla karşılaştım. İnsanın morali fena halde bozuluyor

0|0
    0|0
  • Burası artık insanların ciddi ve samimi cevapladıgı bir site degil. Burda böyle ciddi sorulara cevap alamayabilirsin. Malesef böyle.. Ama sen takma kafana,eminim hayatında sana yardı edebilecek kişiler vardır. :))

0|0
    0|0
  • nerdeyse her çeşit insan var kendini bilmezler kompleksliler ukalalar çoğunlukta, tavsiyem çokta ciddiye alma, öyle takılıyoruz işte burda

0|0
    0|0
  • Sen buraya niye soruyon ki oyle biseyi herkes bencil burda ilgilenmezler derdinle..

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• İnsanlarda fotoğraf gibi;

Ne kadar büyültürsen o kadar düşüyor kalitesi.

Emin bende senın yolundan gectım aynı seyleri yasadım dun oraya yorum yapmak ıcın gırdım bı baktım yorumlara yazık dedım cıktım . Burdakı ınsanlar ego manyagı olmus hepsı ıcın demıyorum. Burda kendını populer yapmak ıcın kendılerını peşkes cekenler, olmak ıstedıklerı ınsanlar gıbı gorunmeye calısmalar hayır dunya senın olduktan sonra ne olacak cok merak edıyorum. 5 kerat sana saygı duyan ınsan olmasa populer olsan herkes pesnden kossa ne olacak ! Anlamıyorum ınsanları ınan anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • hepsi klavye başında sanal ortamın anyştaynı ama normalde gerizekalıdan farksız bir kaç asalaktan başka bişey değil bırak havlasınlar hoca takma kafayı

0|1
    0|0
    • Çok haklısın hocam, sen ne önerirsin bana ünv olarak

• abi ben üni okumadıgım için öneride bulunamam güzel temennide bulunurum allah yolunu ve bahtını açık etsin :)

• amin eyvallah hocam :)

• Düşüncende haklısın yorumları okuduğumda bende şaşırdım.Onlar idealistliğin ne demek olduğunu bilmeyen insanlar bir de onlar için sıkma canını...

0|0
    0|0
  • Burda dengesiz çok yapacak birşey yok, senin yapman gerek tek şey buradakiler okadar ciddiye alma kendini bilmez çok. Bende gördüm sorunu anlamadığım için ilgilenmedim. Bilgisiz kişiler o gereksiz cevap veren niyet xper gelsin diye cevap vermişler. Onları sen takarsan evin yolunu kaybedersin boşver sıkma o güzel canını..

0|0
    0|0
  • T a m a m .

1|0
    1|3
  • Şu günün sorusuna nasıl erişebiliyoruz?

0|0
    0|0
  • Bunu okuyunca gözümden şıpadak şıpadak yaşlar döküldü :( Duygulandırdın :((

0|0
    2|3
  • Sanal alemden ne bekliyorsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...