Içedönük insanlarla ilgili ne bilirsiniz ne düşünürsünüz?

ben içedönük biriyim ve böyle olduğunu bilipte evlilik kuran benden büyük biri var mı acaba yani tavsiye almak anlamında

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bende bu sekıldeyım bazen dıyorum evlendıgımde nabıcam esım olacak kısıde ıstemez boyle benı sessız sakın sohbet kurup sohbetın devamını getıremeyen ben.erkekler cıvıl cıvıl konuskan espırı yapan kızlardan hoslanıyor bende onlar gıbı olmak ıstıyorum ama olamıyorum bunun en buyuk etkısı aıle ve yetıstırme tarzı.baskı ve onu yapma sunu etme derken bu hale gelıyoru bunladım bu sekılde yasamaktan:(

1|1
    0|0
    • içedönük olmak ayıp değil yapı meselesi sen meseleyi yanlış anladın galiba. ama dünyamız dışadönük insan yapısına göre bu yüzden gelecekle ilgili bilinçli birinden tavsiye almak istedim bence içedönüklükle ilgili araştırma yap bu bir eksiklik değil yapı meselesi unutma

• ben boyle degıldım lıse zamanında ortamım vardı espırı yapıp guldurebılıyordum herkes eve kapanalı bu hale geldım.bu durumdan kurtulmak ıstıyorum ama aılemle yasadıgım surece bunu asamıcagımıda ıyı bılıyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• böyle olmanın özel bir sebebi var mı ki hep mi böylesin bazıları bazı ortamlarda konuşur genelde içe dönük olsalar bile yoksa hep mi içe dönüksün

0|0
    0|0
    • böyle olmaktan şikayetçi değilim bu benim yapım ama kendimi nasıl kullanacağımı bilmem lazım ki mutlu olabileyim

• mutlu değilim demedim , ama etrafımızdaki insanlar hep dışadönük yani benim kuracağım evlilik onlar gibi olmayacak ben sadece kendim gibi biri varsa ondan tavsiye anlamında sordum ama teşekkür ederim yine de

• senin böyle bir yapıda olman normal bişey, içe dönük sessiz çok aile var

Erkekler Ne Diyor 1

• Evet benimde merakla beklediğim bir soru bende hiç paylaşmayı birşeyimi anlatmayı sevmem hatta rahatsız olurum birisiye beraber olmak nasıl olucak hep düşünürüm

0|1
    0|0
Yükleniyor...