Arda Turan Galatasaraya gelir mi gelmez mi?

yenı Transferlerımız Chedjou, Erman, Melo, Umut. Zaten Melo ve Umut yeni transferler sayilmaz Chedjou ise iyi bir defans elemani ve Ermanin bonservisi ise yoktu.

Galatasarayda kanat oyuncusu lazim buda Arda Olmali zaten Ali Adnani Rize aldi sol bekimiz berbat ve Emre Can ise iyi bir alternative olabilirdi ama oda Almanyada Bayern Leverkusene transfer oldu.

Benim görüşüm Arda ve Kolarov alınmalı ve Rıera, Culio yollanmali saygilar ve sevgilerle

0|0
1019

En İyi Erkek Görüşü

• Valla Arda Turan gitmese belki şu an ki bekimiz bile olmayacaktı. Ama Arda gelir mi bilmiyorum. Emin ol onu da başka takım alır. Yönetim kurulunda ruh olmadıktan sonra başarı gelecek mi bilmiyorum. Nerede Cimbomu canı pahasına koruyan Kanaltürk gibi yandaş medyayı korkutan Ali Dürüst? Nerede en büyük hayali GS'ye özel uçak almak isteyen Abdurrahim Albayrak? Nerede gece gündüz transfer yapıp uyandığımızda müthiş transferle bizi güldüren Haldun Üstünel? Devir para devri de olsa burada işler ruh ile yürür arkadaş! Ben bu yönetimden bir şey beklemiyorum.! Kurumsallaşma diyor ama bildiğin şirket olduk lan. Yakında hepsine bir maaş kartı versin tam olsun! E-bilet diyor o bilet kuyruğundan şikayetçi olan kim! Taraftara para gözüyle bakarsan multi milyarder olsan gidersin bu kulübün başından! Galatasaray bir his takımıdır. Senin şirket reklamını yapamayız!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• ben geleceğini düşünmüyorum

0|2
    0|0
  • bence gelmesin ya

0|0
    0|0
  • Görüşüne saygım var,

Ama Arda olmadan da iyi işler çıkaracağımızı düşünüyorum

Ve Chedjou hazırlıkta iyi bir defansif özellik göstermedi bence

0|0
    0|0
  • Riera yollanmasın ya nereye yollanıyor. Arda Turan gelmeli gerçekten.

0|0
    0|1
  • alamazlar fener alacakmıs

0|2
    1|3
  • Gelmez Bence..

0|0
    0|0
  • Gelmez. Ama isterimki gelsin.

0|0
    0|0
  • Arda Turan gelmeli bu takıma.

0|0
    0|1
  • gelmez bence atm'ye gidip dönen olmadı :D

0|1
    0|0
  • arda turan iyiydi ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• kesinlikle gelmez

0|0
    0|0
  • Arda gelebilir beni en çok güldüren şey ise Arda´nın Fenere geleceğini hayal eden zavallılar olması:)

0|0
    0|0
  • kardeş nacizane görüşüm; gerekirse takasla burak yılmazı gönderip ardayı ne şartta olursa olsun almamız gerektiği.. ilk 11 de banko oynayacak yerli oyuncuya ihtiyacımız var.. Bana kalırsa keşke chedjou değilde yerli bir stoper alsaydık mesela Serdar Aziz.. Böylece oluşacak 4-2-3-1 taktiğiyle oluşacak 11, şampiyonlar liginde başarı yakalayacağı gibi ligide kesin sırtlardı.. düşünsene; MUSLERA-EBOUE(HAMİT)-SEMİH-SERDAR-HAKAN(KOLAROV)-SELÇUK-MELO-AMRABAT-SNEİJDER-ARDA-DROGBA ileri 4 lüyü görüyormusun sağda arda solda amrabat ortada sneijder ilerde drogba.. durdurulamazdık..

0|0
    0|0
  • Arda gelirse çok faydalı olur.

0|0
    0|0
  • aq lucescu şampiyon olur gönderilir rierra ii oynar yollarsınız keita dehşet bir adamdı gönderildi ws ws ws..ii olanı nie gönderiliyor öncelikle_?

ayrıca arda 2 sene sonra anca gelir...başkada gelmez gelip fatih terimden dayakmı yesin..sinem onu tr kızlarından koruyamaz hem

0|0
    0|0
  • bu sene gelmezse bile seneye garanti gelecek

0|0
    0|0
  • gelmiyecek başkanınız bile açıklama yaptı gelmiyecek dedi arda turan defalarca türkiyey gelmiyeyi düşünmüyorum dedi hala gelecek diyip umut bağlamayın

0|1
    0|0
  • bu sene zor

0|0
    0|0
  • Bir gün mutlaka gelecektir..Ben o günün bu gün olmasını istemiyorum

0|0
    0|0
  • Riera sol bek oynamalı, yollanmamalı. Arda alınırsa müthiş olur. Sağ açıkta oynatırsın ve Hamit'i yedeğe çekersin. Hamit'e ağır geliyor ilk on bir.

0|0
    0|2
  • bence Reira kalmalı Arda alınmalı Hamitin yerine bir koycan onu fıstık gibi kadro olur

0|0
    0|2
  • Ardayı bırak sol bek alınmalı rierayla hakan baltayla olmazz.

0|0
    0|0
  • Arda nın bonservisi 25 milyon euro. fazla heveslenmeyin alamazsınız

0|0
    0|0
    • ama arda bize gelecek kadromuz şöyle olacak böyle olacak müthiş olacak diye hayal kuruyorlar ne yapayım onları rüyalarında uyandırmaya çalışıyorum :D arda turan ispanyaya mutlu ispanya olmazsa ingiltere almanya italya fransa bütün liglerde oynayacak ondan sonra tekrar türkiyeye döner şimdi dönmesi imkansız eğer gelmesi için aptal olması lazım :D

• alırız onu da alırızzzzzzzzzzzzz

0|0
    0|0
  • gelsede gelmesede ... :)

0|0
    0|0
  • arda gelmez adam gitti bir kere bırakın kalsın ya

0|0
    0|0
  • Arda'yı beğenmiyorum ben. Daha ucuza daha iyisini alabilir Galatasaray.

0|0
    0|0
  • ezik cinconlar hayal kurmayın arda turan gelmez

0|1
    0|1
Yükleniyor...