Bu davranışlar ne anlama geliyor sizce?

bi oğlanla konuşmaya başladk facedn sonra ben çok begendğim içn tel numarasını istedm verdi telden konuşmaya başladk iki gün gayet güzel konuştk üçüncü gün 5 den sonra hiç yazmadı ertesi gün günaydn yazdı iki üç mesaj konuştk yine hiç yazmadı bugün yine günaydn yazdı anlayamıyorm tavrlarını istiyo mu istmiyo mu benle konuşmayı

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ya kendini ağırdan satıyor ya da kafasına takılan bir şey var. Hemen telini falan verince acaba herkesemi böyle davranıyor tarzında şüphelere düşmüştür. Bu şüphelerden kurtarman lazım onu.

0|0
    0|0
    • konuştugm kimse yok faln dedm ama kendini agrdan satıyıo olabilir cok o tarzda biri ama bende öyleym böyle olunca da gıdım ilerleyemiyoruz

• Neden yazmadığını ya da yazamadığını sor ve kurtul bu soru işaretlerinden yoksa dediğin gibi kalırsınız olduğunuz yerde.

• sordm ama net bişey demiyo

Erkekler Ne Diyor 3

• Ayran gönüllü sanırım

0|0
    0|0
    • daha karar veremedi galiba isteyp istemediğini beklemeleyim belkide sadece

• Erkekler hızlı karar verir sandığından çok daha kızlı hm kararsızda olabilir doğru bir ihtiam olabilirlakin kararsızdan ne köy olur nede kasaba

• seni çok seviyor tapıyor sana zarar vermemek için seni kendinden soğutmaya çalışıyor

0|0
    0|0
    • yok ya ne alakası var

• ikkokul arkdşm benm ya facede ekliydk ama kırk yılda bir konuşrdk böyl bir durum oldu ama olmıcak gibi görünüyo onun davranışlarına göre.s

• bence çocuk ailesine bir akşam yemeğinde içini açmaya anlatmaya karar verdi aileside bırak o kızı faceden dürtüştüğün kızdan hayır gelmez dedi o da kesti bağlantıyı

• senle konuşmadığı anlarda sevgilisi yanındaydı... ikinizi aynı anda nasıl idare etcek... biriniz seçicek o vakitlerde yani..

0|0
    0|0
    • yok sordm sevgilisi yokmuş yalan söyledğini zanetmiyorm

• hıhı öledir sen öyle san. sevgilim var mıdicek. bu kadar salakmı sanıyosun komik olma lütfen ya

Kızlar Ne Diyor 5

• bence konuşmak görüşmek istemiyor net !

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorm artk mesaj atmıyorum

• atma zaten ! denersin mesaj atmayacak bak ..

• yüz verme istiyosa mesaj atardı

0|0
    0|0
    • bende iknci mesajı falan atmıyorum artık ne de olsa yarn günaydn yazar diye ama bayag canm sıkılıyo

• Ben de onu diyorum. Direk sormalı bence. Baktın olmuyor. Boş verirsin..

• tamm yarında mesaj atarsa günaydn diye net sorcam artk sıktı

• aynı sorun bende var aynı kişimi yoksa ?

0|0
    0|0
  • işi vardır belki. biraz daha devam ederse bu durum onunla paylaşabilirsin bu durumu. müsait olmayabilir...

0|0
    0|0
    • bugn söyledm az önce iftrdan sonra 11 12 ye kadr yazmam imkansız zaten dedi ama diğer yazmadıpı zamnlara bir bahnesi yok bende tamm sorun değil ben 2 3 gibi uyuyorm zaten dedim tamm sorun yok dedi bende evt canm dedm yine cevap yok.s

• soğuk bir insan bende biraz sıcak olmaya calışyorum yoksa bayag yalan olcak bu durum ama çok tatlı hoşlanıyorm sanki

• biliyorum tahmin edebiliyorum. ama soyle dusun o sana kacta uyudugunu falan sormamıski sen bosu bosuna onu ayrıntılara boguyorsun bu onun sıkılmasına sebep olabilir...

• ya 2 gün konuştugun adama ne tel no su veriyn saf :P

0|0
    0|0
    • yok tanıdgm biri ben istedm hatta tel nosunu

• ha anladım sorry :D

Yükleniyor...