A milli basketbol takımımız bugün Sırbistan'la karşılaşacak.

Saat 19:00'da NTV Spordan naklen yayınlanıyor,3 gün sürecek turnuvada Slovenya ve Letonyada var..bence grubu ilk sırada bitiririz,gayet hazır olduğumuzu düşünüyorum izledikten sonra karar vereceğim zaten...

Ama bazı yorumlar gördüm ki üzüldüm,"Cenk Akyol yoksa milli takımı desteklemiyorum inş sırbistan kazanır"

Bu nasıl zihniyet ya?Siz ne düşünüyorsunuz neler yaparız sizce?

link alın size cenk

Güncellemeler:
78-63 bitti arkadaşlar..

daha 2 hazırlık maçı daha var kendimizi test ediyoruz..maçlar bitsin genel olarak konuşacağım,iyi akşamlar..

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu neyin kafasıdır arkadaş ya Cenk Akyol kim ki Cenk yoksa milli takımı desteklemem diyenler çıkıyor

Zorlu maç olur umarım keyifli olur izlemesi epeydir maç izlemiyorum basketbolu özledim açıkcası

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 5

• bencede gruptan ilk sırada çıkmamız çok yüksek ihtimal daha önce sırbistan slovenya ve letontya yı yenmiştik cenk konusunda da cenk senelerdir bench te oturuyor ve onun dışında takıma sayı kazandırabilen ve o potansiyele sahip bir çok oyuncu var ben senelerdik cenk hayranıyım ama bu turnuvada alınmaması beni çok etkilemedi çünkü sonuçta milli takım hocalar ve teknik heyet ne karar verirse o doğrudur ve takımın iyiliği için istenen kararlardır diye düşünüyorum aynı zamand kerem de kadroya alınmadı bence bu daha büyük eksiklik bunu daha çok konuşulması gerek..

üstelik hidayet ile ilgili söylenen çok yalnış şeyler var takımda gençler yerine tecrübeliler ve bizi nba gibi dünya çapında takip edilen organizasyonlarda temsil eden sporcularımızında takıma neden alındığı konusunun konuşulmaması gerek ..

1|0
    0|0
    • evet katılıyorum..ama cenkin gelmemesi devlete bağlandı,o yüzden kimse keremi konuşmadı.

sen oynuyor musun basketbol?

• Cenk yazılı açıklama yaptı ve bunu yalanladı ayrıca suat kılıç ta açıklama yaptı devletle alakalı bir şey olmadığına dair ve bu konyşulanlar cidden çok üzücü ha bu arada evet oynuyorum :)

• açıklamaları biliyorum evet :)

• hadi bakalım basketçi inşallah yeneriz tüm dualarımız onlarla:))

1|0
    0|0
  • İzlemiyecem

1|0
    0|0
  • Hayırlı olsun:)

1|0
    0|0
  • Peki kimler var biliyo musun?

1|0
    0|1
    • inş ya geçen takılmamışlardı bir tek lockout da gördük türkiyede :D