Bu sene transferde neden istediklerimizi alamadık?

Farfan ve Naniyi çok istiyorduk ama olmadı.Şimdide Emre canı leverkuzen aldı.neden bu sene alamıyoruz?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• belki gelirler dicem ama yönetim pek başarılı değil bu konuda

0|1
    0|0
  • Troll amaçlı sorulmuş bir soru ..

Sana ne kimi aldıysak veya alamadısak Gizli ! Kendi takımınla ilgilen .Muhtemelen Fenerlisin ..Bi türlü gelemeyen Cardozo Transferinize yoğunlaş !

0|0
    0|4
  • Çok ters tepiyor her şey

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Nani galatasarayda link

0|2
    0|0
  • yönetim değişikliğinden dolayı böyle sonuçlar olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Zaten Türkiyenin en iyi kadrosuna sahibiz ve üstüne yabancı sınırlamasıda olunca transfer zor oluyor

Fener Galatasarayın çileklerinden korkmayıp yabancı sınırlamasını desteklemeseydi şimdi Nani falan kamptaydı

1|0
    0|1
    • fener yabancı sınırını hiç desteklemedi bunu benden daha iyi biliyorsun

• spam gibi soru sormuşsun

0|0
    0|1
  • nedn mi çok açıkbiliyosun yanı bir karar alındı 6-0-4 kararı, ve elinizde bir sürü yabancı futbolcu var bir yandan onlardan kurtulma derdi diğer taraftan transfer derdi zaten alıan karar takım yöneticilerini bir bahane ardına saklanmasına neden oldu neden transfer yok bu sene diye sorduğunuzda onlar diyor ki federasyonun aldığı karar elimizi kolumuzu bağladı yoksa yapacaktık da işte bu yüzden yapamadık diyolar yani anlayacağın karpuza bahane çok bana yapmak isteselerdi yaparlardı ama bulmuşlar ya sağlam bir bahane yaparlar mı artık?

0|0
    0|1
  • galatasaraylılar avrupada biz şöyleyiz biz böyleyiz avrupada herkes gs diyor diye konuşurlar.

ama transfere gelince avrupadan oyuncu alamazlar erman kılıçtan başkası 6s ye gitmek istemez

0|1
    1|0
    • onlar kendilerini hep büyük olarak görmek istiyorlar bu yalana hep inanıyorlar sonra fıs gibi sönüyorlar :D

• Sneijder ve Drogba Fenerdemi oynuyor?Biz devre arasında yaptığımız transferlerle dünyayı sallarken siz Webo ve Sezon başında kovduğunuz Emre ile Ziegleri geri alıyordunuz

• drogbayı avrupadan almadınız buradan aldınız link

• yabancı sınırlaması yüzünden alamadık Farfan ve Naniyi

0|0
    0|0
  • çokta gerek yok bence. türkiye standartlarında çoook üst bir takım zaten. avrupada'da zaten oturmamış kadroyla çeyrek final oynadık bu sene oturmuş bir kadroda birazda şansın yardımıyla belki final bile görebilriz

0|0
    0|1
  • valla önce roben sonra nani sonra farfan şimdide emre can sizin yönetim transfer yapmasını bilmiyor ne diyeyim :D

0|0
    1|1
  • Kontejyan sınırlaması yüzünden

0|0
    0|0
    • emre yerli statüsünde

• Öyle ama transfer yapmak demek bazı oyunculardan da vazgeçmek demektir. Kimden vazgeçebilirsin? orta saha full düşündüren sorular bunlar

• eziksiniz işte alamıyorsunuz beceriksiz işe yaramayan takımın tekisiniz size kim gitmek ister zannediyorlar cinconcuma herkez gelir düşüncesindeler ama size kimse gelmez kimse size gelmek istemiyor :)

0|0
    1|0
    • çok saçma

• size kimse gelmek istemiyor çarşıdan aldım nani eve geldim erman kılıç var abi :)

Yükleniyor...