Sizce hangi teknik adam daha başarılı?

Aşağıdaki teknik direktörlerden hangisi daha başarılı? Listede olmayan kendi yıldızınız varsa; 'Mantık Çerçevesinde' söyleyiniz. Fatih Terim, Ersun Yanal gibi yazacak olanlar zamanlarını harcamasın lütfen.

NOT: Aktif olarak görevde olan insanlar listeye eklenmiştir. Bu yüzden Alex Ferguson, Jupp Heynckes vb. gibi isimler bulunmamaktadır. Seçiminizi ve yorumlarınızı bunları da göze alarak yapınız.

• Jürgen Klopp
    50% (3)47% (7)48% (10)Oy Ver
  • Pep Guardiola
    17% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Jose Mourinho
    33% (2)53% (8)47% (10)Oy Ver
  • Diego Simeone
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Carlo Ancelotti
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|15

En İyi Kız Görüşü

• Hepsini bilirim ..Ama Guardiola ve Mourınho'yu daha bir bilirim ..

Diğerlerinden önde olma nedenleri takımları - oyuncu kaliteleri ..''O oyuncularla Yılmaz Vural ' da Şamiyon olur'' diyenler oluyo da öyle değil işte .. Bu adamlar cidden iyiler ..İkisi arasında şuan seçim yapamicam .. Önümüzde ki sezon ikisi de farklı takımların başında olcak .. Açıkçası Guardiola'yı Barca sempatimden dolayı daha çok severim .. Ama Münih'e bir antipatim var ..Bu sezon Mourinho'lu Chelsea'yi zevkle izlicemize eminim .. Süper Kupa'yı bu ikisi için merakla bekliyorum <3

0|1
    0|1
    • Ya hem galatasaraylı, hem barçalı, hem münihlisin. Ya bu kadar mı zıt oluruz birbirimize :) Fenerbahçe, Real Madrid ve Borussia Dortmund koyu fanatiği olarak şunu söylemek istiyorum. Kadro kalitesi olarak Münih ve Dortmund, iki ispanyol devinden de geride. Ama dünyayı salladılar işte... :)

• 2 senelik bundesliga serisi gitmeseydi iyiydi :/ Birde ŞL kupası kaçtı :/

• Hiç söyleme ..İnan Final maçını öyle heyecanla izledim ki .. Ama iki takımda cidden hak etmişti .. Oyuncular maç sonu ağladıkça bende üzüldüm .: /

Guardiola önemli bir etken umarım O'na rağmen bu sezon ki şampiyonluk gelir ..

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 15

• Jürgen Klopp dedim en iyi cevaba oynadım.D

0|1
    0|0
  • genel anlamda Jose Mourinho

son yıllarda Jürgen Klopp

0|0
    0|0
  • Klopp'un üstüne tanımam. Alman oyununu dünya darbesi haline getirdiler. Heynecks olsaydı şıklarda seçerim ama kriter belirlemişsin. O yüzden Klopp diyorum. Bu arada fotoğrafı beğendim.

0|1
    0|0
  • Jürgen Klopp şu anda en başarılı isim bana göre.

0|1
    0|0
  • Bunlarun içinde Jose Mourinho ama Mircea Lucescu gerçeği var . Adam Shaktarda neler yaptı ama halen bir Premier Lig Takımından teklif almış değil onu geçtim transfer spekülasyonları bile olmuyor. Şahsi görüşüm Chelsea yı veya Arsenalda görev yapsa şampiyonluğa oynatır.

0|0
    0|0
  • hiç tartışmasız jurgen kloop çünkü takımı rezil bir durumda aldı 2 sene üst üste şampiyonluk yaşattı mütevazi bir kadroyla bayerni canından bezdirdi şampiyonlar ligi finaline kadar taşıdı.

0|0
    0|0
  • klooppp adam krizden çıkan takımla nerelere geldi

0|0
    0|0
  • Jupp Heynckes

0|0
    0|0
    • ben ersun yanal mı dedim :D

• sadece türkiye standatlarında öyle ama türkiye dışında değil ama bazı gsliler öyle demiyor neyse ben cevabı mı aldım teşekkürler :D

• italya da mı başarılı oldutamam levitu arkadaş :D

• herkes klopp demiş ama o kazandığı kupalara bakarsak topu topu 3-4 tane kazanmıştır. mourinhonun sadece 20 tane kupası var. aradaki farkı ben değil siz hesaplayın

0|0
    0|0
    • Öhö öhö. 3-2 :)

• 4-3'ü söylememe hiç gerek yok :)

• dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu değil ama futbol bilgisi olarak en iyi bilgisi olan adam bence cruyff ve birçok kişiye görede öyledir sanırım demişki: küçük takımlar yendikleri büyük takımlarla büyük takımlarda aldıkları kupalarla övünür demiş. teknik direktörleride böyle diyebiliriz. bknz: bu sözün en büyük örneği ülkemizde fenerliler 6-0 diye dolaşırken hiç bir galatasaraylı şu takımı yendik diye övünmez hep kupalarıyla övünür

• yakın zamanda milli takımın başına geçecek olan Aykut Kocaman

0|0
    0|0
  • fatih terim ne alaka şimdi aşada o kadar çok iyi teknik direkör varken :D

0|1
    0|0
    • asık Ersun yanal ne alaka :D

• boşver o gslileri dünya çapında çok büyük bir başarısı yok Sadece Türkiyede ve İtalyada başarılı oldu rica ederim :)

• İtalya'da başarılı olamadı efendim, Milan'dan kovdular Fatih Terim'i ne başarısından bahsediyorsunuz siz?

• jose mourinho

0|0
    0|0
  • Jürgen Klopp

0|0
    0|0
  • Jose Mourinho..

0|0
    0|0
  • jürgen klop şu an en iyisi

0|0
    0|0