Güzelim ama kulaklarım kepçe erkekler için çok mu itici olur??

minyon tipliyim, zarif ve çok güzel bir kızım ama kulaklarım kepçe, saçlarımla falan örtüyorum idare ediyor ama toplamak ne kadar yakışsada toplayamıyorum, sizce bu erkekler için itici olur mu, düşünün kızın kulaklarını farketmediniz önce saçlarıyla kapatıyor, sevgili oldunuz öpeceksiniz diyelim saçlarını çekiyorsunuz ya da kulağının arkasına atıyorsunuz görüyorsunuz sizce çok itici olur mu erkekler böyle bir kızla sevgili olmaktan vazgeçer mi?

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• vazgecerse kendi kaybeder vazgecmeye yönelik hareketleri sezdinmi tekmeyi sen vur daha uzaga düssün :)) o ayrılırsa yakınlarında olur ayrıca iyi bir yüzün varsa cok yakısanıda oluyor daha tatlı durur bazı insanlarda ayrıca yakısıyorsada toplamaya basla saclarını ne kaybedersinki sanki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Toplamak ne kadar yakışsa da sen yine de saçlarınla ört kulağını.Ama bir de şöyle bir gerçek varki kızların %80 i zaten kepçe kulaktır.Ve hepsi saçlarıyla örterler bu gerçeği.Kızların kepçe kulaklı erkeklerden hoşlanmadığı gibi erkekler de hoşlanmazlar tabi.

0|1
    0|0
  • Evet evet kızı çok beğendim,sevdim,gönlümü verdim ama ne göreyim! bir rüzgar ve saçlar fora kulaklar bildiğin kepçe, hemen bırakırım ne o öyle kepçe gibi kulak mı olur hemen bırakırım.:DDD

0|0
    0|0
  • fazla büyütmüşsün gözünde (:

çokta kafana takıyorsan otoplasti ameliyatları var düzeltilebilen bir durum diye biliyorum

0|0
    0|0
  • saçlarınla kapatabilirsin ama

0|0
    0|0
  • yaa yemişim kulağı o durumda kimse kulaga bakmaz canım direk yapışır takma kafana ama normalde saçlarınla kapat ;)

0|0
    0|0
  • ne kadar güzel olduguna bağlı çok guzelsen kulak sana şirin bile gelebilir :) kepçeliğin dereceside cabası

0|0
    0|0
  • kepçe kulaklım <3

0|0
    0|0
  • Şöle olabiler 1 saatlik bir operasyonla kulaklarin kepçelikten çikar özgüvenin tavan yapar :) saç sitilini bile değiştirirsin

0|0
    0|0
  • her erkek daha doğrusu her insanın düşünceleri farklıdır kimisi aldırmaz kimsi kafaya takar o yüzden genelleme yapamayız :) ama emin ol seni olduğun gibi kabul edendir aşk

0|0
    0|0
  • :D güzel olduğunu kim söyledi

0|0
    0|0
  • at kuyruğu yapmadıgın sürece sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • benim için itici değil

çünkü ben de kepçeyim :p

0|0
    0|0
  • eğer şimdiden böyleyse erkeğin evlendiğinzde sen yanmışsın :)))

0|0
    0|0
  • Kompleks yapmana gerek yok. İnan bana erkeklerin ilgisini çeken bir parça değil kulaklar.

0|0
    0|0
  • Ben cok sewerim bence çok sirin ya :)

0|0
    0|0
  • vazgeçmez

0|0
    0|0
  • Kepçe kulakların için senden vazgeçecek erkek kısır olsun emi.

0|0
    0|0
  • benim de kepce ama ben cok seviyorum kulaklarimi yani yuzume yakisior bence :) barisik ol kendinle

0|0
    0|0
  • alakası yok :D

0|0
    0|0
  • iykk

0|0
    0|0
  • evet çok iter bizi. ite ite uçuruma bile sürükler

0|0
    0|0
  • tabi ki vazgeçer

0|0
    0|0
  • birinizde çirkinim diyin bee tipsizlikte flama taşıyorsunuz yok güzelim yok öyleyim böyleyim şuna benzemediğiniz sürece çirkinsiniz amk link

0|0
    1|0
  • eski sevgilim kepçe kulaklı hatundu seks esnasında karıyı birden elf gibi gördüm soğudum valla :=) sora gitti ameliyat oldu ama ben ayrıldım bile

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendinle barışık ol o sanki dört dörtlükmü hadisin ordan...takılma böle şeylere sen takılırsan herkes takılır allah allah güzelsin güzel

0|0
    0|0
  • bence geçmemeliler. kendileri de çok kusursuz değiller

0|0
    0|0
  • Sen erkekler için yaşıyorsun heralde ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...