Doğru mu yaptım bilmiyorum

Doğru mu yaptım bilmiyorum.Yeditepe ingilizce Tarih kazandım ama gitmeyeceğim seneye tekrar hazırlanacağım daha iyisini yapmak için her zaman daha iyisi her zaman daha yüksekler. Meslek Lisesi'nde çarşamba-perşembe-cuma sabah 7, akşam 6 staja gidip haftasonu dershaneye gidip pazartesi-salı sabah 8 öğlen 3'e kadar okula gidip Yeditepe yaptıysam

Ben bu sene mezun olarak daha iyisini yapabilirim dedim ve seneye hazırlanmaya karar verdim. Doğru mu yaptım bilmiyorum, doğru mu düşündüm bilmiyorum ama bir sene de kaldığımı düşünürsek bana koyan 96'lılarla aynı anda üniversiteye girip 96'lı muamelesi görmek olur sanırım.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• insan hala kesin bir karara varamıyo değil mi? :)

0|0
    0|0
    • Varmış gibi oluyorum lan lan diyorum yine varamıyorum sonra yine varmış gibi oluyorum.

• her halde kayıtlar geçince aa geçmiş gitmiş diyip işimize gücümüze bakıcaz :D bir an önce gelsin o vakitlerr

• Hiç haberimiz de olmamış tüh diyeceğiz hahaha

Kızlar Ne Diyor 2

• Tercih yapmışsın.. İşin daha zor olacak... ama gerçekten istiyorsan neden olmasın..

0|0
    0|0
  • bilemedim ki . keşke tercih yapmasaydın gitmek istemiyorsan en azından okul puanın kırılmazdı. bana kalırsa burslu kazandıysan git =)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kimse sana 96'lılarla okuyomusun demez güzel kardeşim,iyi yapmışsın tarihte ekmek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...