Aranızda benim kafadan var mı?

O kadar sıkıntılıyım ki keşke bir süreliğine ölsem.Ya da kolumu falan kırsam.Bi grup tarafndan linç edilmek istiyiyorum.Alkol koması da olabilir.Bu çılgınlık peşindeyim ama ne?Adrenaline açım.Heyecan arıyorum. :/

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• Bazen bende de oluyor bu ama bu daha çok ilgi isteğinden kaynaklanıyor. Bende diyorum bir kaza falan geçirsem biraz hastanede yatsam falan diye herkes ne güzel ilgilenir hem benle falan diye geçiyo aklımdan bazen :D

0|1
    0|0
    • Evet biraz da ilgiszlik yüzündendr belki...Herkes değil de sadece o bir kırıntı il ilgilense yeter :/

• ilgi açlığından işte hep :D boşver zamanla geçiyo :D

• Çok açım,açlıktan ölcem :( accık ucundan... boş mesaja da razıyım.

Kızlar Ne Diyor 11

• yanlız değilsin :/

0|1
    0|0
    • Cevaplara göre sanırım öyle...Biz neyin kafasını taşioz ya :$

• neyin kafasını yaşioz yazcaktm.Taşioz yazmşm.Ee belki de taşioz... :$

• bazıları ölmeyi bayılmak zanneder :)

0|1
    0|0
    • aslında bayılmak istiyorum.Nasıl bayılabilirim bir fikrin var mı?

• derin bir nefes al nefesini tut ve göğsünü hızla duvara çarp. ciğerlerin patlamazsa kesin bayılırsın

• ha yani ölmezsem bayılırm diosun... e iyimiş

• bungee jumping yapalım :D

0|1
    0|0
  • linç edilmek değilde

bazen çok bunaldığım da oanda birsüreliğine ölsem ya da çok hasta olsam diyorum

Allah korusun

0|0
    0|0
  • Bir süre ölmeyi bende isterim. :D

0|1
    0|0
  • link al

0|1
    0|0
  • bungee jumping yap kendinegeliyorsun emin ol :D

0|0
    0|0
  • yesss olabiliyor bazen

0|0
    0|0
  • kadınlar hamamına gir :* sonra abileri eşleri falan filan :D

0|0
    0|0
  • Bir grup tarafından linç edilmek istiyorsan.Sabi sübyana sark...Birin evine girip güpe gündüz iç çamaşırlarını karıştır.Sonra ben yaptım de.O zaman emeline kavusşursun...

0|0
    0|0
  • Yolda hiç tanımadığın birinin annesine kızkardeşine küfür et.Teklif et yatayımmı diye.En iyi ölüm şeklin bu olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sen 600rr bir motor al cık yollara ver gazı köküne kadar uza git ak git ya ne dert kalır ne tasa ama indikten 1 saat sonra geri eski haline dönebilirsin:D

0|1
    0|0
    • Nereye gazlıyon ya benzin zamlı. :P

• sende haklısın kanka motoru alıcan benzini koyamayaınca senin psikoloji daha cok bozulacak onu hesaba katamadım benim ki bozuldugu gibi:D

• e yani... haliyle

Yükleniyor...