Ronaldinho Besiktasa gelirse

Dunya futbolunun efsane ismi Ronaldinho Besiktasa gelirse Turkiyede kiyamet kopar.. Twitterda galatasaraylisi fenerbahcelisi gelirse formasini alirim falan diyo. gelse sizce basarili olabilir mi

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Başkan Fikret Orman Ronaldinho transferi için henüz son aşamaya gelinmediğini transferin de askıya alınmadığını söyledi. Başkan Orman sözlerini şöyle sürdürdü. "Ronaldinho Ocak ayında Beşiktaş'a gelmek istedi. Biz de evet desek Ronaldinho Ocak ayında formamizi giyecekti. Ama biz onu şimdi istiyoruz. Görüşmelerimiz tıkanmadı. Hem kulübü hem de Ronaldinho ile iyi bir aşamaya geldik. Cumartesi günü takımımız dönecek. Bu aşamadan sonrasını hocamızla da görüşeceğiz.

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şimdi olmadı ocak ayına kadar olacak diye biliyorum. Dünyanın futbol efsanelerinden birisi saha da da ekonomik olarakta Beşiktaşa getirileri olacağına inanıyorum. Bakalım bekliyoruz.

0|0
    0|0
  • Ronaldinho bu..futbolumuza ayak uydurursa BJK iyi olabilir..

Şimdi normal ligde ki o lige spor toto mu yoksa süper lig mi diyorsunuz ülkede olanına ? :)

Yani BJK şampiyonluk için aday olabilir derim ama tek bir oyuncuyla olmadığı için bu işler,bu sezon inş 4.yıldızımızı alıyoruz :)

1|0
    0|2
  • evet gelse süper bir transfer olur,tam bir yıldız kendisi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 90 kuşağına futbolu sevdiren adam mutlaka faydalı olacaktır diyorum ben .

Konuyla ilgilenen beşiktaşlı bir yönetici fikret orman'a ronaldinho bize en az 200 bin forma sattıracak eğer 200 bini bulmazsa ben cebımden forma alıp taraftara dağıtacağım dedi transferin şimdi olmasada ocak ayına kadar gerçekleşeceği ön görülüyor heycanla beklıyoruz :)

0|0
    0|0
  • herkesin beğendiği bir oyuncu alabilirler fakat Ocak ayına kadar imkansız

0|0
    0|0
  • Ronaldinho fizik olarak aşağı seviyelerde zaten o yüzden Avrupa kulüpleri transferine yanaşmıyor.Brezilya gibi yumuşak bir ligde oynuyor.çok ümitli olmaması lazım bence BJK ataraftarının onunla ilgili

0|0
    0|0
  • Gelirse olur

0|0
    0|0
  • Şuana kadar hiçbir rakip takım transferini kıskanmadım ama açıkçası bu transfer gerçekleşirse kıskanırım.Ama tebrik yani ronaldinhoyu ligimizde görmek güzel olur.

0|0
    0|0
  • gelemsi zor

0|0
    0|0
  • Ocak ayında gelecekse hiç gelmesin..Bize sezon başından itibaren lazım.

0|1
    0|0
  • Ocak ayına kaldı bu transfer.

0|0
    0|0
  • ronaldinho beşiktaşa gelirse ronaldon futbolu bırakır sdfghjk

0|0
    0|0
  • gelse harbiden tebrik ederim adam efsane

0|0
    0|0
Yükleniyor...