Dejavu..Yaşadınız mı Bu Hissi ?

Günaydın kuzularım..ben parkın önünden geçerken çok garip bir hisse kapıldım..sanki daha önce bu anı yaşamışım gibime geldi..ve sonra karşıdan geçen kadının pembe elbiseli olacağını sezdim tüylerim ürperdi ve gördüğüme inanamadım..sizde yaşadınız mı bu durumu ..

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• daha cok ruyamda dejavu yasiyorum hep aa ben bu ruyayi gormustum diyom ama uyandigimda ilk defa gordugumu farkediyom :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Evet arasira bendede oluyor. Bikac kez yasadim hep derdim ben bu sahneyi yasadigim ani once gormustum neler olacahini ne soylenecegini biliyordum cok tuaf bir duygu. Once inanamadim nasil olur diye ama son zamanlar olmuyor bazen iste

0|1
    0|0
  • 2 günde bir yaşıyorum. yengemi rüyamda görmüştüm daha amcamla tanışmıyorlardı. amcamda başkasıyla nişanlıydı o zaman amcam başkasıyla evlencek diyip yengemi tarif ettim kimse inanmadıydı. amaan hayırlısı.

0|1
    0|0
  • Evet oluyor çok normal biişiy :) RÜYANDA GÖRDÜĞÜN GERÇEKTE Mİ OLUYOMUŞ ONA BENZİYOMUŞ NEYMİŞ :D öyle bişeydi :P

0|1
    0|0
    • Rüya ile alakası yok..bi an da gerçekleşiyor..garip bir his .kendi kendine sanki bu anı daha önce yaşamıştım diyorsun..

• Benimde çok bilgim yok internette görmüştüm bana da çok oluyor :D

• ben bunu daha önce yaşamamış mıydım hissi çok kötü bir his yaa.bazen ne olacağını bilmek belirsizlikte yaşamaktan daha zor:D

0|1
    0|0
  • Yaşadım. Pek çok kez geldi başıma.

1|1
    0|0
  • ewt...olur arada

0|1
    0|0
  • hayır sadece arkadaşıma bakıp içimden düşünerek sen benim hayatımı mahvedeceksin dedim oldu

0|1
    0|0
  • Evet oluyor hatta sevgilimin bana kızacağını anlayınca konu değiştiriyorum :D

0|1
    0|0
    • ama bu dahada farklı bir şey .

• Biliyorum önceden bilebiliyosun işte. Kaygılanman gereken birşey değil.

• bahsettiğin şey önsezi..dejavu çok farklı..önceden bilemiyorsun işte..bi anda oluyor..ve nadir

• sanki aşkta dejavu :D

0|1
    0|0
  • of ne blm yha

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Beyindeki hafıza sistemlerinin zamansal uyumsuzluğu deja vu yaşanmasına neden olur. Günlük hayatta yaşanılan olaylar beyinde kısa süreli belleğe giriş yapar. Daha sonra bu olaylar yani görülen yerler, yaşanılan haller kısa süreli bellekten uzun süreli belleğe geçiş yapar. Bu işlem esnasında ortaya çıkan yolak problemi deja vu hadisesini oluşturur. Normalde beyine giden bilgiler kısa süreli bellekte bir süre tutulurlar. Deja vu oluşmasında bilgiler kısa süreli bellekte tutulmayıp uzun süreli bellekten gelince yolak problemi oluşur. İşte deja vu hissinin oluşması tamamen bundan ibarettir. ve dejavu herkes tarafından yaşanır bir hadisedir fakat süreklilik arz ederse bir beyin problemi söz konusu olacağından tedavi gerektirir

0|1
    0|0
  • Arada olur.. en son bugün akşam üzeri oldu .

0|1
    0|0
  • bazen oluyor.

0|1
    0|0
  • Ben Aptalım Bana Malum Olur Dejavu Olmaz ..

0|1
    0|0
  • Arada oluyor

0|1
    0|0
  • ne bileyim amk ara müdüre sor

0|1
    0|0
  • Dejavu yasamakta oldugunuz olayin sag beyinden sol beyine gecerken bir kac saniye gec gitmesidir. Bende derste aynilarini yaşamıştım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...