Bir insandan ayrıldığınızda ya da onu kaybettiğinizde neden üzülürsünüz?

Onu gerçekten sevdiğiniz için mi? Alıştığınız için mi? Onun yokluğunda ortaya çıkan boşlukları dolduramadığınız için mi? Neden özlersiniz? Özlediğiniz için mi üzülürsünüz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü insanoglu bencil bir varlıktır, aslında hep kendını dusunur:) ve duygusal boşluktan her zmn korkar..birine karsı duydugun ozlemın sebebı de ıcınde olusan bosluktur... onun gıttıgıne falan uzulmuyorsun aslında..."o guzel duyguları bırdaha ne zmn yasayabıleceksın kımbılır ya da yasayabılecekmısın" dıe sureklı kendı kendıne bılıncaltından sorarız, dolayısıyla bu bızde korku yaratır ve gercegı de goremeyız ..zannederız kı o gıttı dıye boyle oldu keske gıtmeseydı sonrada arkasından ahh vahh ederız...oylesıne korkarız kı onun gıdısınden, o duyguları ve cok daha fazlasını yasatabılme ıhtımalı olan yuzbınlerce ınsanın var oldugunu gercegını kavramamız bıle haylı zaman alır...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Uuuu yine çok geniş bir soru.Tüm bunların cevabı kişiden kişiye göre değişir ancak bana göre; alışıldığı için ve yeni birisi ile doldurulmadığı için özlenir kişi; neden üzülünür karşıdakı onu aldattığı terkettığı ya da değer vermdği için üzülünür.

1|0
    0|0
  • terk etmeyi bilmeyen terk edilmeyi hazmedemez. Eğer ilişkiyi heyecan, cinsellik veya albümdeki sayıyı artırmak için yapıyorsanız asla ayrılıklar size koymaz. Birde ilişkinize emek harcamışsanız en çok emeğinize üzülürsünüz.

Terk edenlerin büyük kısmı terk edildiği için o acıyı başkasından çıkararak içini rahatlatmak ister bilinç altından. Ama o bunun farkında değildir. Babasından dayak yiyen çocuk büyüyünce de çocuğuna dayak atar bilirsiniz. Onun gibi .

0|0
    0|0
  • cogu baskasinin adina aliskanlik der. ama kendine gelince is degisir. dogrusunu acikliyorum aliskanliktir :)) demek ki baskasinin adina da kendi adina da ayni kapi xD

0|0
    0|0
  • Onunla gecirilen zamanlarda olan hatiralar icin olur bunlarin hepsi ve en uzun surecek zamanida 5 yildir ondan sonra asla hatirlamak istemez insan beyni...

0|0
    0|0
  • ben hiç üzülmem kızmı yok ::d

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğer o sizi terketmişse kendine yedirememe duygusudur .

Bknz : + Ohaa ayrıldınız mı üzülme canım boşver

- Ne üzülcem kızım yolu verdım ben ( Köpek gibi seviyorum terkedıldim ama kendime yediremiyorum )

+ Hee tamam o zaman benim bi arkadaş var berk çok yakışıklı ayarlıym mı ?

- Hadi ya numaramı ver hemen

1|0
    0|0
  • İlişkin bittiğinde kabullenemediğin , üstesinden gelemediğin tek duygu yenilmişlik duygusudur, varlığına alışırsın yokluğu acı verir ...

0|0
    0|0
  • Elbette üzülürsün .. Alışmışsan boşlukta kalırsın kırılmayı bekleyen dal gibi birde bu halde rüzgara kafa tutmaya çalışırsın :) hiç birşeyin yokmuş gibi yaparsın ama bilirsin bir yerlerde eksik yarım kaldığını .. bazen o'nu düşünmekten başka bir şey yapamazsın sanki başka işin yokmuş gibi :) ama atlatırsın çok zor olsa da insanlar vedalara açıktır her zaman ve bir gün Aşklar da biter ..

0|0
    0|0
  • Bir çok insan için alışkanlıktır o yüzden verdiği yokluk boşluk hissini dolduramamaktan kaynaklanır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...