Sevgilimle yarın son görüşmemiz ukraynaya gidecek ve ben yarın çok güzel olsun istiyorum

sevgilimle yarın son görüşmemiz ukraynaya gidecek ve ben yarın çok güzel olsun istiyorum. Böyle şeylerde icerdik beraber fakat ramazan. ne yapabilirim başka çok özel olsun istiyorum

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Eger erkek adamsa, sana donecektir. Onunla sakin son gece beraber olma daha once yapmadiysaniz bunu. Yanlis olur. Ona verecegin en ozel sey sevgin ve ozlemin. Onu bekleyecegini kalbinde tasiycagini cok ozleyecegini soyle, bol bol saril ve goz yasina da engel olma.. Cok sevdigini belli et.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kardes senin ilacin bende :)))

Ben Ukrayna dayim. Sen soyle bakayim nisanlin neden buraya geliyor?

0|0
    0|0
    • iş için geliyor

• ne kadar kalacağı belli değil. kiev'e gidiyor

• Bende Kiev deyim. Kardesim acik olucam sana kusura bakma ama sakin dusunme ki nisanlin asla burada bir kiza bakmaz yatmaz kalkmaz. Buradaki kizlar o kadar guzeller ki Turk kizlari gibi degiller. Yolda bile durdurup adres sorsa ardindan begendim seni numarani verirmisim ararim dese % de 60 alma sansi var. Kisa sureli kalsa sorun yok ama izun sureli evde kalacaksa ve gay degilse kisa sureli ya da uzun sureli bir ok kizla birlikte olabilir ki olacaktirda. Burada cirkin kiz yok bunu iyi dusun

• yao yorumları okudum kızın bütün gelecek hayallerinin içine etmişsiniz be birader :D he bide kızım herşey hoşda ukraynaya adam gönderilir mi.döşeme işinde çalışıyodur oğlan bide şimdi demi.genelde öyle oluyor bizim komşumuz vardı oda gitmişti döşeme ustası olarak hala dönmedi.iş düzeni ve çalışma prensibini seviyor ukrayna ırkı biz türklerin

0|0
    0|0
    • Hayır inşaat mühendisi sevgilim

• amin inşallah

• he bu arada içki olayınıda takma kafana al iki kadeh dök içine vişne suyu.maksat ambians yaratmak değil mi ? he kafayı bulmak istiyosanız da bali çekin günah değil diye biliyorum ben.yaşar nuri bozmaz diyordu

• Yarın istersen ağzına kuş tut.

Ukrayna'ya adımını at atı atar atarımsı attı seni unutur ..

0|0
    0|0
  • link

link

bunların arasına gidiyor farkındasın dimi 2 pbiraya geliyor bunlarda .D

HİC KORKMUYORMUSUN

0|0
    1|0
  • Sen onu bunu bırak Ukraynaya gidiyorsa tırnak yemelere şimdiden başla bacım...

0|0
    0|0
  • ukrayna mı sen yarın için plan yaparken onun kafası muhtemelen ukraynada ki kızlardadır cennete gonderıyosun resmen

0|0
    0|0
    • yapmaz yaa o öyle bir şey. evleneceği kızım sonucta

• Ukrayna mı aboooo :)

0|0
    0|0
  • gidişi olup dönüşü olunamayabilen memleket femenlerin diyarı ukranyaya selamlar olsun

0|0
    0|0
    • zaten kabullenemiyorumm bu durumu sende uzerime gelme lutfen. sevdiğim adamı kendi ellerimle gönderiyorum. aldatilmak istemiyorum. hani yarın çok güzel olsun ki aklından çıkmasın onu çok sevdiğim

• dost acı söyler ukrayna değişik memleket daşşını doprağını sevdiğim

• çok kotusunuz

• Teravih olabilir;bakis acisi yani ;yola gidiyo adam sonucta ...

0|1
    0|0
    • oda güzel :) baska ne olabilir?

• Sultanahmet meydani nihat hatipoglu ; cok duygulu anlarin yasandigi mekanlar...yolcuya dua var,eslerinin birbirine daha nasil skica sadik olabildkleri anlariliyor mesela,her sey gezme tozma degil..bunlar da onemli yani :)

• boşa uğrasma bacım ukraynaya gidip o kızları görecek sonra sana bakacak haaaa :D:D:D:D kendini yormus olursun onlar başka bır ırk insan değil onlar

0|0
    0|0
  • ukraynaya gidcek :D ona şimdi ne yaparsan yap herşey güzel gelir :D

0|0
    0|0
  • oraya gidipde bir sey yapmadan dönen erkeklere genelde gay misin diye sorarlar

0|0
    0|0
  • ukraynaya gönderme sakat memleket orası

0|0
    0|0
  • abov :D çok sakat gönderme :D

0|0
    0|0
  • nişanlı mısın ? evli misin ? ona göre tavsiyede bulunayım.

0|0
    0|0
    • sozluyuz sadece nişan ukraynadan sonra tabiki aldatilmazsam.

• ona güveniyorum zaten. benden çok ailem güveniyor ona. Aynı evde yaşıyoruz.

• güveniyorsan sorun yok. ona güzel bir gün yaşatmana bile gerek yok. kafana takma. ordayken aramayı ihmal etme yeter.

• Zaten ona ukraynada hediye verenler çok olur sen boşuna masraf etme.Geçmişolsun..

0|0
    0|0
  • İlişkiye girin son kez eğer daha önce girdiyseniz ?

0|0
    0|0
    • öyle bir şey olmadı ama daha önce

• Bişe olmaz ne olcak.Cocuk gitmeden iyi bir zevk alsın.

Kızlar Ne Diyor 9

• gelsin gelsin ağırlarız sevgilini burda :P

şaka şaka korkma kuzum seni egrçektensveiyorsa niye aldatsın ki :)

sevgiline güvensen bile

çevreye güvenilmez :/

0|0
    0|0
  • En fazla öper sıkı sıkı sarılırsın fazla sarılmayı da önermem eğer ikiniz de oruçluysanız ağız kokusu malum :(

0|0
    0|1
    • gece goruscezz

• tamam o zaman soruyu cinsellik bölümüne taşı bence çok yardımcı olurlar

• ;) ama daha hiç beraber olmadık

• ben istiyor bir gece sen istyor her gece ? :D

0|0
    0|0
  • ukraynanın neresine gidiyor ?

burda yazılanları takma eğer seni gerçekten sevyorsa aldatmaz ...

0|0
    0|0
  • Ukraynadan dondukten sonra seni aldatmazsa eger o gun evlen kacirma boyle adami derim :D

0|0
    0|0
  • çok tehllikeli bir ülke içine kurt düşürmek gibi olmasın ama :)

0|0
    0|0
    • bunların farkındayım. aldatilmaktan korkuyorum ama ona güveniyorum yine de erkek sonuçta hani yarın o kadar güzel olsun ki hiç aklından çıkmasın hep aklında olayım bana hata yapmasın

• seven insan aldatmaz canım ne kadar tehlikeli olursa olsun dimi :)

• öyle ama birazda kişilik meselesi eğer çok çapkın bir tipse aldatabilir.nekadr sevsede erkek milleti aşırı güven olmaz onlra

• diyelmki iş için italyaya gidiyosun onu aldatırmısın sen hayırsa oda seni aldatmaz ne bu ya ukraynaya giden illa cinsellikmi yaşamalı çok saçma yorumlar :D

0|0
    0|0
    • tabiki de aldatmam ama erkekler daha farkli oluyor. sevgisinden şüphem yok ama ben yanında olmuycam ve sevgilim çok çapkın

• İngilizcesi,kaldigi evi varsa eli yuzu duzgun biriyse cekingen degilse siraya dizer :)))

• bigidin ya sanki ukrayna değil genel eve gidio :D

• neden gidiyo iş içinmi karı kız içinmi

töbe töbe ukrayna rusya diince aklıma hemn kaşar kızlar gelio k bkma :D

0|0
    0|0
    • gayet normal benimde aklımda onlar var. iş için gidiyor. annem ve müstakbel kayinvalidem babalarimiza guvenmedikleri için sevgilimin başını yakiyorlar

• Ukrayna mı :/// Ben olsam kafasının etini yerdim hatta gitmemesi icin elimden geleni yapardım.

0|0
    0|0
    • mecbur gidecek.s yyapacak birsey yok. sakın denemedigimi dusunme elimden gelenin fazlasini yaptim ama babalarimiz isin icine girince mecbur ses cikaramiyorum artik

• Bencede birakmamali :))))

Yükleniyor...