Anksiyete bozukluğu yaşayanların ne yapması gerekir?

5 yıl önce far ettim hasta olduğumu, o tarihten şimdiye kadar hiç sevgilim ya da düzgün bir arkadaşlığım olmadı. Sanalda idare edebiliyor sayılırım ama eninde sonunda burda bile saçmalıyorum. Yaşım 21, çoğunun 18/19 yaşında kişiliği oluşur, en azından bazı kırmızı çizgileri olur. Neye hayır, neye evet diyeceği tahmin edilebilir ama bende böyle bir şey yok. Tayfun bugün çok sakin biri olabilir ama 5 dakka sonra deli olmayacağının garantisi yok.

Etrafıma ayak uyduramıyorum. Kızlar beni uzaktan görünce iyi ama tanıyınca büyü bozuluyor. Ne yapmam ya da bu durumda olanların ne yapması lazım?

Not: Psikolojik destek alıyorum, kullandığım bazı ilaçlar var.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Psikolojik destek alarak ve tedavinize devam ederek yapacağınz,yapmanız gereken en iyi şeyi yapmışsınız.Tebrik ederim..Bence internete takılı kalmayın, maddi imkanınıza uygun sosyal aktivitelere katılın ve tedavinizin yanında sabrı ve tevekkülü unutmayın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öncelikle çok geçmiş olsun..bu hastalık yüzünden intihar edenler bile vardı ama cidden bir tavsiyem yok..

0|0
    0|0
    • Evet, bazen ben de düşünüyorum ama genç olduğumdan vazgeçiyorum :)

• aynı durumdan muzdaripim bende bilmiyorum valla hiç bişeye karar veremiyorum artık cok iyi anlıyıorum seni dışardan bakanlar bişeyin yok der ama içerde işler iyi gitmiyor:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim sana yardım edebilirim özelden ekle numaramı vereyim yardımcı olailirim sanırım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...