Aşkta en çok neye dikkat edilir ? kızlar size ?

Türbanlı bir kızla çıkıyordum.. bir gün odammda uyurken onun gözlerine bakarak ilerde bir gün ayrılacağını düşünerek.. benimle gerçekten evlenmeyi düşünüyormusun dedim.. oda bana geri zekalımısın evlenmeyecek olsam ne işim var senin yanında dedi.:) şimdi ayrıyız . ben bu kızların samimi olup olmadıklarını nasıl anlıycam arkadaşşşş isyanlardayım yaaa

0|0
8|2

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes değişir. Sakın kimseye tutamayacağın sözler verme, kimseden tutamayacaları sözler alma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• zamana bırakacaksın.. bir kere aşıksan güvenmen lazım.. çünkü ilişki güven olmazsa yürümez..kızların suratına direk benle evlenmeyi düşünüyo musun diye sorarsan üzülebilirler misal daha ince bir davranışla, "hayatım sence evlensek nasıl olur,hayal kuralım mı" gibisinden yaklaşabilirsin :)

0|0
    0|0
    • oldu gayri hayal kuralımmı falan filan:) yahu biz kaç çocuk yapacağımızın hayalini bile kurduk ama son zamanlarda bu kız eften püften bahaneler üretmeye başladı.. ayrılık sinyallerini vermeye başladı yani anladın sen onu :)

• ayrıl kardeşim kızdan :D

• ayrıldık zati :)

• hayat bu .olacak dersin olmaz .bunla olmaz dersin oluverir :) bende her çıktığımla evlenicem sanırdım .ama hiç ummadığım biriyle evlendim . yani kimseyi anlamaya çalışma . kısmetse ayağına dolanır kısmet değilse herşey bahane olur

0|0
    0|0
  • senin derdin kızlarla benimde erkeklerle vay arkadaş sana kız bunu sölüyor banada erkek:D

0|0
    0|0
  • evlenecegim asla bırakmam dersin ya da der sonra öyle bir ayrılırsınız ki anlayamazsın bile ve heran herşey olabilir kısmet

0|0
    0|0
    • bunun çözümü ne işte nasıl güvenicez bizzz

• o zmn bekle evde kalack degilsin ya çıkar biri

• zamanın ne göstereceğini bilemezsin

0|0
    0|0
  • Kız evlenmeyecekse napsın senin yanında

0|0
    0|0
  • Hayat bu belli olmaz ne zaman ne olucağı sen o kızla evlenceğini düşünmüşsün ama bir bakarsın hiç ummadığın biriyle olursun. :) Sabır sadece. :)

0|0
    0|0
  • sonunda evlilik bekliyodum şaşırdım biraz. anlayamazsın, karakterle ilgili bir durum bu bir taktiği yok ne yazık ki

0|0
    0|0
    • nolcak ya :(

• yok tabi.

• o zaman dua et ..

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin evdemiydi bu türbanlı kız ?

0|0
    0|0
    • evet hem benim ev hem onun ev.. evdeki kız arkadaşları da biliyordu durumu

• cok türbanlı kızla yattım konyada dedin ya. herhangi birisinin face adrs lnkını atsana diyorum.

• sen laftan anlamıyosun galiba ..hayatıma giren hiç bir kızı deşifre etmem ve bu kızların çoğu evlendi niye bu kadar dert ettin içine ?

Yükleniyor...