Kankamın sevgilisinden hoşlanıyorum

Kankamın sevgilisinden hoşlanmaya başladım ve bir gün durumu kıza söyledim, ilk başlarda bir tokat yedim, hediyelerle kendime çekmeye çalıştım, zenginim, bunu kızın yüzüne vurmadım ama istiyordum onu, kızı sonunda ikna ettim, baştan çıkardım ve kızla yattım ama kafam hala kızda, kankamı kendime engel görüyorum, şimdiye kadar istediğimi aldım, aileme yaptırdım bu kızında benim olmasını istiyorum,sizce bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• kusura bakma ama çok serefsızmıssın o kızda tam o..uymuş yazık sizee

1|1
    0|0
    • Ben kendimi öyle görmüyorum, tavladım ama sadece bir kere benim oldu

• Mutluyum ama kendimi öyle görmüyorum, sadece kendimi düşünüyorum şimdilik

• bide şerefsizliğinle övünüyorsun bu halinle mutlusun yaa daha da yazıkk ama ektiğini biçersinn yarın birgün seninkide başkasıyla yatar o zaman gorursun

Kızlar Ne Diyor 12

• Ferrari alsana berk cannnn

0|0
    0|0
  • gerçekten şerefsizsin bir kendini o kankam dediğin kişinin yerine koy yüzüne nasıl bakıyosun acaba

0|0
    0|0
  • Bu kızı tamamen yasak olduğu için istiyorsun. Kankan durumu öğrenip işin eğlencesi bitince kızdan sıkılacak ve onu atacaksın.

Hem zaten bırakmasan bile sevgilisini en yakın arkadaşıyla aldatan biri yarın sana ne yapar? Bir düşün.

0|0
    0|0
    • Sıkılırsam yeni birini bulurum, kankamı niye düşünüyüm, ama şimdilik o kızı istiyorum

• oha yattın mı. kurtulma o halde bu düşüncenden sen. git açıkça anlat kankam dediğin zavallı çocuğa. madem bir halt yediniz ikiniz de arkasında durun.sahip çık kıza da

1|0
    0|0
    • Kankamı pek düşünmüyorum çünkü kızı kafama koydum

• Gelecek için bir şey diyemem şimdiye bakarım, ama o kızın şimdi benim olmasını istiyorum

• yahu kusura bakma ama sen, o oyuncak benim olsun diye ağlayan çocuk gibisin. bak canım zenginliğin emin ol bir süre sonra kimsenin umurunda olmaz. herkese bir eşya gibi yaklaşamazsın. sonuçta dünya senin etrafında dönmüyor. 3 yaşındaki çocuklar gibi ben merkezci olma. her istediğin olacak diye bir kaide yok. benim gördüğüm kadarı ile sen fazla şımarmışsın. her şeyi elde edebileceğini sanıyorsun. bu havalardan kurtulsan iyi olacak. ve bence o kızın arkasına bile bakmadan kaçması gerek senden.

• Bu filmimi link seyrettin yoksa.

0|0
    0|0

• Yazık..

0|0
    0|0
  • Sen zavallı ve acizsin Dünya kadar paran olsa ne yazar.. :)

0|0
    0|0
    • Para bende kızda bende olmalı diye düşünüyorum, çünkü sevgilisinin alamayacağı, imkanı olmayan şeyleri ben ona tattırmak istiyorum

• :) doğru söylemişsin canım. ne yazık ki adam olmadığını görüyoruz işte. Tek bir şey biliyor, ukalaca ben onu istiyorum ama şimdilik diyor birde

• Acınası bir durum yazık.

• Oha diyorum sana kızda pek sadık değilmiş,demek ki saçma.

0|0
    0|0
  • Kanka'nın anlamı "Kan kardeşim"diye biliyorum ben ama.

0|0
    0|0
  • öyleyse sana şu sözü gönderiyorum; Prensesin prensi olmak varken, o*nun pezevengi oldun ama lafım yok dengini buldun ;))

0|0
    0|0
  • sen şimdi adammısn

0|0
    0|0
  • şerefsizin tekiymişsin ne diyim kankan dediğin adamın yerine koy bir kendini.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• zenginsen kankanıda öldürt tam olsun şeref yoksunu arkadaşım benim...az önce bir bayanda senle aynı dertden yakınıyordu! :D

0|0
    0|0
  • Yattın hevesini almadın mı?

0|0
    0|0
  • Senin yolunu yordamına skeyim ben. İşte bu yüzden arkadaşlıklar bitiyor. Ne biçim insanlarsınız ki kankanızın sevgilisine aşık oluyorsunuz. Kardeş olarak bakmanız gerekirken bunu yapıyorsunuz. Hey gidi hey!

0|0
    0|0
    • Gözüme kestirdim, tavladım ve yattım, ama 1 kere benim oldu, o kızı ben hakediyorum

• Sorun yok kardeş

• Kardeş falan deme lan. Allah korusun.

• parayı icad eden lidyalıların hamınaaaaa

1|0
    0|0
    • Sadece para ile tavlamadım, kankamın ona alma gücü olmadığı bir kaç hediyeyı verdim, kız mutlu oldu ;)

• hediyeleri neyle aldıng*tdemezlermi adama :D derler şimdi bir git gözümün önünden

• Kendi paramla, sıkıntı yok...

• bide ortalıkta adamım diye dolaşıyosun inşallah fakir çulsuz birisi olursun

0|0
    0|0
  • Eşkiya filminde bir tane gavat vardı.. Sen keje için yapacaklarımı yapar mıydın kafası..

Böyle arkadaşın ben ta a. koyarım kimse kusura kalmasın..

0|0
    0|0
  • Kankan da senden hoşlanır inşallah

0|0
    0|0
  • sen hiç kızılcık sopasoyla dayak yememişsin belli

0|0
    0|0
  • Aynaya bak kendini tart eğer istediğin buysa arkadaşlığını bitir .. doğru olan da budur..

0|0
    0|0
  • tüüüüüüühhhhhhh allah belanı versin senin memleketi soydunuz soğana çevirdiniz or***** çocuklarııııı i*nenin evladıııııı . git özür dile kardeşim.

0|0
    0|0
    • Özür? niye dileyim ki?

• Ben ondan af dilemem

• sen sıkıntılısın galiba seni küçükken 3 kere havaya attılar 2 kere tuttular sanırım beyin felci gecirmişsin

• kızla vajinal ilişkiye girdiniz ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...