Sıkılmaktan sıkıldığım saatlerdeyim! :S:S.ss.::S

çok sıkılıyorum ya evde oturmaktan bunaldım dışarı çıkamıyorum.. yat uyu demeyin uykum yok.. sevgilimde yok . ya bişey sorcam sevgilinin olmaması ayıp mı.. insanlar sevgilin yoksa sana çulsuz fakir muamelesi yapıyolar. çok saçma :(

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• sen bunu çöz :)

3 kişi düşün...

Para Birleştirip radyo almaya gidiyorlar.Radyo 30 ytl hepsi onar YTL koyup Radyoyu alıp gidiyorlar. Fakat sonra tezgahtar radyonun indirime girdiğini ve

25 YTL ye düştüğünü hatırlıyor. Çırağına 5 ytl verip para üstünü iade etmesini

istiyor. Çırak 5 YTL yi 3 kişiye bölüştüremeyeceğini düşünüp 2 ytl yi cebine atıyor ve 3 YTL yi 3 kişi arasında bölüştürüyor.Böylece radyoyu 9 liraya almış oluyorlar.

Şimdi : 9x3=27 çırakda cebine 2 YTL attı 27+2=29

Peki Geriye kalan 1 YTL ye ne oldu..

0|0
    0|0
  • insan bazen yalnız kalmak kafa dinelemek te ister. kendine yetebiliyorsan sevgili şart değil. ama insan sürekli de yalnız kalamaz. sevgilisi olmayana öyle bakıldğını ilk senden duyuyorum. sevmedigin biriyle olacağına yalnız ol daha iyi. hem böyle potansiyel sevgili adaylarını da kaçırmamış olursun

0|0
    0|0
  • ks de takıl işte biz öğlen 12 ile gece 4 arası burdayız

0|1
    0|0
  • Nesi ayipmis ki allah allah herkes kimseye karisamaz! =p

0|0
    0|0
  • ıyyy sevgilisi yooook :((

0|0
    0|0
  • fakirlikle sevgili ne ayak erkekte olsa bir nebzede bir bayanda uyanamadım mevzuya :)

0|0
    0|0
  • çulsuz fakir seni...şaka neyse bende dayanma noktamın sınırlarındayım sıkılma olarak...

0|0
    0|0
    • ya gerçekten böyle beyin travması yaşayacak derecede sıkılıyorum.

• dostum sattı yalnızım işte :D ama satıcı dostlara inat gülmeliyiz :) tek gezeriz bizde alla alla ya demi :)

• valla denedim de tek sıkıntılı iş ya :) en çok sinir olduğum nokta tek arkadaşıma muhtaç olmak takılmak için...başka koyan bişi yok.. :) canın sıkılınca yazmak istersen beklerim ayrıca dertleşebiliriz istersen

• vakıt bır turlu gecmezken yıllar hayatlar gecıyor

0|0
    0|0
    • kayıp bir bavuul gibiyim havaalanında ya da boş bir yüzme havuzunda çokmu ayıp hala mutluluk istemek neyse zaten hiç halim yok..

• sarkının en sevdıgım dızelerını sen yazdın oyun bozansın

• Kedi yetişemediği ciğere pis mundar dermiş. Aldırma sen millete güzel bir film aç ve izle derim sana. Olmadı müzik dinleyebilirsin

0|0
    0|0
  • sevgılın yok kafan ne güzel zamanı değerlendır sıkılıyorsan kıtap oku bişilerle uğraş geçer kım fakır muamelsı yapıorsa halt yemış

0|0
    0|0
  • sorma bende o saatlerdeyim, ya bırak sevgiliyi,olduğu zaman daha büyük dert oluyo :) mutsuz olma yeter

0|0
    0|0
  • isyankar 47 sensiiiiiiiiiiin :D

0|0
    0|0
  • ne alakası var bir aydır yok kafa rahat ama eksi yönleride var tabi.bu arada nick güzelmiş

0|0
    0|0
  • bunu nerden çıkarttın :)

0|0
    0|0
  • Evet, bence de saçmalık. Herkesin sevgilisi olmak zorunda değil.

0|0
    0|0
  • aynı durumdan muzdaribirm:( ne var insanın sevgilisi olamaz mı

0|0
    0|0
  • görüldügü gibi cesit cesit kirolarimiz var onlardan verelim sana :)

0|0
    0|0
  • Her şeyi sevgiliye bağlamasak .)

0|0
    0|0
  • fakir seni.

0|0
    0|0
  • Bu güzellikle yalnız kalabiliyorsan harbiden zıkkımınkarekökü yani:)

+ canım sıkılıyor

- sıkı can iyidir, kolay çıkmaz :)

+ bunaldım

- bunalma, şunu al :)

çıkıçıkıçıkıçıkı :)))))

0|0
    0|0
    • resimdeki ben değilim yaaaa :)

• Sana doyum olmaz sevgili zıkkım uyku zamanı, sabah malum işler güçler. İyi geceler

• bende çok sıkılıyorum hemde nasıl ..ayıp tabi sevgilinin olmaması benimde yok .. ekle ;)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...