Kavgada tedirginlik ...

Benden bir yaş büyük ve benden daha güçlü ve arkası falan var yani benimde burda son senem yani hep bulaşıyor ama herkes gibi benimde yemiyor kavga etmeye edersem 1 sene rahat bırakmaz beni ne yapayım ?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Güçlü görün. Bu imaj çok şeydir. Kız arkadaşı senin fotoğrafları beğeniyormuş, beğenirse beğenir sana ne dümbük, hesap soracaksan ona git bana niye geliyorsun diye lafı yapıştır, korku ya da çekingenlik gösterme. Beyinsizin tekiymiş anladığım kadarıyla.

0|0
    0|0
    • Evet dediğin herşeye katılıyorum ama işte son senem yani bak sana şöle söliyim çocuğun karşısında rahat durduğunda bile diyo sen nasıl böyle rahat durabiliyon falan tam şöyle ağızının ortasına çakmalık ama işte onu orda bir dövsem son senemde beni rahat bırakmaz güçlü görüneyim dicem bak direk kavga çıkartırki bende yani karın kası kol kası falan tam ama o bilmiyor tabi süt sanıyo beni 2 senedir

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence hiç kavga etme.

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum gücüm falan nerdeyse eşit ama çok namı var yani kavgayı etsek o iş orda kalmıycağını biliyorum son senem okulumda zaten

• Ne yaparsa yapsın karşılık verme elbet bırakır uğraşmayı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kendine güven Rocky!

Önemli olan ani vuruşu atmak, sağlam bir koyup polise de başvurabilirsin, hiç korkma çünkü daha önce başına gelenleri de anlatırsan onu hapise bile atarlar, nokta atışı yapmak önemli, hani burun ve agızın oldugu yerin tam ortasına güzel bir kroşe yerden kaldırmaz onu. ondan sonrada harra hurra bişey olacak sesler yükselir ama korkma bişey olmaz.

0|0
    0|0
    • İlk ben vurucam ama tek vuruş adam gibi en sertiyle burnuna vursam geri kalkabilirmi bide geri daha sert gelmesinde

• Kardeşim eğer dağ başında degilseniz zaten çevre faktörler de olaya dahil olur. Kavga biter, kırdığın burunla kalır herif.

• kendini ezdirme ama onlarada fazla bulaşma korktugunu gösterme korktugunu anlarsa daha çok üzerine gelirler baktın çok sıkıştırıyorlar polis çağır hepsini çeksin karakola.

0|0
    0|0
    • yok karakol buna pek kafa yormuyor ordan çıkınca iyice bulaşırlar ya adam gibi tek bir sefer kavga edicem ondandada en fazla 2 yumruk atarım kendim iyiyim ama o benden iyi işte

• kardeşim tek yumrukta bayarım onu ama geri geldiğinde bana pahalıya patlar her zaman yürek diyip kendini gaza getirmiceksin mantık önde olsun dimi

• tabi canım anlttaki yorumlarada baktımda kız içinmiş heralde kardeşim en iyi çözümün o kızl konuşmayacaksın bile o sana selam veriyorsa sen vermeyeceksin bu başka çözümün yok.

• link bunu izle garanti gaza gelrsin :D

0|0
    0|0
  • kazanamayacağın kavgaya girme boşu boşuna dayak yiycen

0|0
    0|0
  • Bnce cocugu gozun kesıosa dov arkasını dusunme ona dovusurken sey de arkana mı guvenıon falan de eger arkası sana bulasırsa senın de hıcccc arkan yok mu

0|0
    0|0
    • arka mesele değilde yani son senemde rahat vermez artık bana

• Kavga asla çözüm değildir

0|0
    0|0
  • Neyle ilgili rahatsız ediyor?

0|0
    0|0
    • işte bunun kız arkadaşı var kız benim fotoğraflarımı beğeniyor falan buda bana sinir oluyomuş falan adam gibi dur diyo pek ses etmedim ama orda ona bir asılsam yığılırdıda ondan sonrası benim sonum olur gibi

• haklısın kardeşim tek yumrukta bayarım onu ama geri geldiğinde bana pahalıya patlar her zaman yürek diyip kendini gaza getirmiceksin mantık önde olsun dimi

• Aynen hacı aynen. Sen onu döversin. Ertesi gün gelir 5 kişi ne yapacaksın sonra?

• Sabret, oku,para kazan,güçlen, aklını kullan ve yıllar sonra, sen misin lan bana bulaşan dersin

0|0
    0|0
  • başka şeylere odaklan .. unut orayı

0|0
    0|0
  • cesaret hapı al

0|0
    0|0
Yükleniyor...