Emenıke cardozo hangısı

Fenerbahce cardozo ve emenıkeden bırınıı alacak aklıma takılan su emenıke gelırse 6 ay sonra afrıka kupaasu var emenıke webo sow gıdecek forvette kım oynayacak

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bize bitirici bi' futbolcu lazım.

Bizim kadroda öyle birisi yok, ölü toplardan veya sağlam bir pas geldiğinde 5 metreden bile kaçırabiliyor topa dokunamayabiliyor.

Cardozo tam olarak bu işlerin adamı affetmez o pozisyonları geldimi asar, iyi takip ediyor pozisyonları.

Emenikede daha süratlı bir oyuncu.

Tercihim Cardozo.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fener için cardozo daha iyi bir transfer olur

0|2
    0|0
  • cardozo daha iyi bence

0|1
    0|0
  • cardozo çok iyi bir seçenek ayrıca sowla aynı tarzdalar bekliyoruz gelirse güzel olucak :D

0|1
    0|0
  • 2side dünya yıldızı değil,ikisinide hiç izlemedim

Bjelica-Kleizayı nasıl izlemediysem...

Ama cardozo derim

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• cardozo daha iyi golcü

0|1
    0|0
  • Emenike..

Hem daha genç hemde daha hızlı..

0|2
    0|0
  • cardozo 331 maçta 281 gol ve sadece 2 sezon 30 golün altında kalmış bir oyuncu dar alanda çok etkili bir forvet.

fenerbahçe topu ceza alanına rahat getiriyor son vuruşlarda zorlanıyor yani tam cardozoya göre bir durum

0|1
    0|0
  • emenike

0|0
    0|0
  • bence cardozo eğer ikiside olursa tadından yenmez her maç en bir takıma 3 gol atarız her maç üst olur ama ikisinden birini istersem cardozo olur

0|0
    0|0
  • Emenike solda Sow sağda Cardozo ortada oynar. İlla biri alınacaksa Emenike olsun.

0|0
    0|0
  • ben emenikeyi istiyorum uhte kaldı

0|0
    0|0
  • fenere pivot bir forvet lazım. emenike ce sow aynı tarz oyuncular. cardozo daha iyi bir seçenek.

0|2
    0|0
    • Bnde aynı fıkırdeyım ama ersun yanal emenıkeyı ıstıyor ve onun dedeıgı olacak

Yükleniyor...