Soru detayı... soru detayı ... soru detayı...

10 senedir en yakın arkadaşım. Birbirimizin herşeyini biliriz. En çok birbirimize güleriz ,birbirimize güveniriz. Sorun şu ki dün, yıllardır beni sevdiğini ve bir kaç aydır da benden başka kimseyle birlikte olamıcağını vs. anlattı. Benimle evlenmek istediğini söyledi. Fakat daha da büyük bir sorun var ki kendisi benim kuzenimle birlikteydi bir zamanlar. Üstelik onların arasını da ben yapmıştım. Kuzenimle çok yakınız , birlikte büyüdük ve bu kadar güvendiğim ikisinden başka kimsem yok. Fakat birbirimizle çok iyi anlaştığımız birbirimizi beğendiğimiz konusunda yaptığı konuşmalar aklımı mı karıştırdı yoksa ona karşı gerçekten boş değil miyim bilmiyorum. Ne yapmalıyım bilmiyorum . Siz benim yerim olsaydınız ne yapardınız peki?

Güncellemeler:
olamıcağını farkettiğini anlattı olacaktı..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• kuzenine söyle ciddi durum de ona dicek bakalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eline bir kağıt ve kalem al. Kağıdı ortadan ikiye çiz. Dikey olarak ama. Ardından sağ tarafa bu çoukta hoşuna giden herşeyi yaz. Sol tarafa ise olmaz dediğin nedenlerin sayısını. Hangisi ağır basıyorsa kalbinle tart ve harekete geç

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyorsan ve oda seni seviyorsa asla kaybetme

0|0
    0|0
  • ona karşı boş değilsen ve gerçektende iyi anlaşıyorsanız evlenin. ben öz amca kızımla evliyım

0|0
    0|0
  • uzun zamanın alışkanlıgı eger gercekten ciddiyse ailenle tanışsın ve desin ben seviyorum diye. yoksa sonra yanlışlıkla kötü birşeye gelme derim ve her sırınıda kimseye söyleme helede birgün karsına cıkacak ve sıkıntı olacak seyleri anlatma

0|0
    0|0
  • vala ben bir kizdan 8 yildir hoslaniyorum yillardir seni sevdigini soluyorsa ve sen evet dersen gotu basi ayri oynar , cennete gidersin ben sana diyorum :) , keske benimde solicek cesaretim olsaydi :(

0|0
    0|0
  • daldan dala daldan dalaa ooo sizi tren yapmaya niyetli:)

0|0
    0|0
    • sen terbiyesizlik yap diye anlatmadım

• Çok boş beleş bir insan gibi görünüyorsun buradan

Allah kolaylık versin . Güle güle hadi

• ah kahroldum! ordan nasıl görünmüşüm çok da umurumda

Kızlar Ne Diyor 1

• hala seviyormusun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...