Bu yaşınıza kadarki en büyük hayal kırıklığınız ne oldu?

bu yaşınıza kadarki en büyük hayal kırıklığınız ne oldu

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• bazen birini ya da birilerini göreceğin günü sabırsızlıkla beklersin hani. öyle özlemişsindir , öyle merak ediyosundur ki adını bile anmıyosundur büyüsü bozulmasın diye ya da tam tersi sürekli onu/onları anlatıyosundur ... sonra gelmeyeceklerini , hatta bir daha hiç gelemeyeceklerini öğreniyosun. bu hayal kırıklığı olmuyor başka bir şey bu adı yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• otobüste camı açamayan kıza dur ben hallederim deyip açamadığımdan beri böyle anormalim

3|1
    0|0
  • otobuste tanştıgım sevgılımle 1 ay çıktıktan sonra eskı sevgılısne dönüp aile arasında nişanlamnması oldu, nişanlandıgı gun telefon ettı aglayarak buna mecburdum dedı kapattı şmdı ulaşamıyorum benim için felaket oldu ...

1|0
    0|0
  • sağlıkla alakalı ama sol gözümün kör olduğunu ve körükten dolayı şaşı olduğumu öğrendiğimde hayal kırıklığı yaşamıştım.

1|0
    0|0
  • LYS sınav sonucu

2|0
    0|0
  • değmeyecek birine zaman harcamak

1|0
    0|0
  • Fazla değer vermek...

1|0
    0|0
  • işletme sınavından 100 beklerken 98 almak :D

0|0
    0|0
    • :D :D iyimiş

• hımm anladım :)

• benim için çok daha iyi oldu günlerce ağlamak onu daha fazla sevmemi sağladı ama hiç kimsenin bu durumda olmasını istemem :)

• 9 aylık Kız arkadaşımın bana benim seninle bir geleceğimiz olacağına inanmıyorum demesi olmuştu.

1|0
    0|0
  • Ks den biriyle çıkmak ve onu bir eş olarak düşünmek falan.

1|0
    0|0
  • ailemin beni istemediğim okula göndermesi

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• büyük hayaller kurmanın cezasıdır

1|0
    0|0
  • hayallerimin hayal olması en buyuk hayal kırıklıgım oldu .

1|0
    0|0
  • Hayal kurmayi cocuklugumdan beri sevmem, o yuzden hayal kirikliginada ugramisligim yok.

1|0
    0|0
  • evlenmek vadiyle kndirip bir baskasiyla nisanlandi

1|0
    0|0
  • Zayiflar.

0|0
    0|0
  • evlenme teklifi beklemek... hala beklemekteyim hergün hayal kirikligi

1|0
    1|0
Yükleniyor...