Çok ciddi soruyorum lütfen hepiniz cevaplayın

kıskanç olanlarınız da var. olmayanlarınız da.

peki sevgilisinin internete girmesini istemiyen, bilgisayarı açarken sormasını izin almasını istiyen var mı? bu sapıkçamı değilmi?

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• o yine iyi benim eski arkadaşım bilgisayarı açarken izin istettirmiyordu çünkü bilgisayar kullanmam zaten yasaktı. benimki mallıkta 10 level atmış seninkine. YEMEK YEMEM İÇİN BİLE HABER VERMEMİ İSTİYORDU. yemek yiyorumdur mesaj atmamışımdır habersizce yarım saat. o yarım saatte 15 yeni mesaj gelmiş olurdu 'gamzeeeee sen beni aldatıyorsun dimiiiii!1!1!11 benden izin alcaksın yemek yerken!' yazıyordu. şimdi düşünüyorum da lan keşke aldatsaymışım da boşa konuşmasaymış şerefsiz. bir insan gamze beni kesin aldatıyordur dur nispet yapayım diyip kız arkadaşını aldatır mı ya. bak yine sinirlendim neyse.

1|0
    0|0
    • oha sonum bu mu :(

• benim de iki sene sürmüştü. artık şiddet görmeye de başlayınca ailemin araya girmesiyle 2 sene sonra kurtulmuştum ondan. nasıl bir huzur çökmüştü bitince var ya.. tabi aşırı boyutta ilgi gördüğüm için bikaç ay sonra yanlızlık kompleksi başlamıştı bir mutsuzluk huzursuzluk. ilgilenilme isteği. ama bu asla ona olan bir özlem değiş hala daha nefret ederim ondan. ilgiye duyulan hasret. iyi ki bitmiş daha fazla zamanımı çalmamış. çünkü aşk neymiş bulamazdım o olsaydı. şimdi buldum mutluyum çok çok :)

• uf yaa uf. sevindim adına

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayır sahiplenmedir. Sahiplenmede değer verdiğinin göstergesidir. Oda sevginin göstergesidir.

1|1
    1|0
  • bilgisayarı neti sizin onun nasıl kullandığınızı karşılıklı paylaşarak her konuda olması gerektiği gibi bir ortak kanıya varmanız gerek . bu ortak kanıya vardıktan sonra ve aranızda sevgi olup güven sorunu olmadıktan sonra bilgisayarı açıp nete girmek için her seferinde izin almanın anlamı yok . bilgisayar , net kullanımı ile bir kişi birkaç tuşlama ile dünyanın her yerine bağlanabiliyorken erkeğinde eşini korumak için eşininde nette nerelere girdiğinden neti bilgisayarı nasıl kullandığından gayet tabi haberdar olma bir sınırlama getirme düşüncesinde bir kaçıklık yoktur doğaldır .

0|0
    0|0
    • hiçbir sosyal paylaşım üyeliğim yok ve geçmişimi hep kontrol eder.

• içimden aynen öyle geçiyor ama saygı duymak lazım her ne yapmak isterse internette. tabi aldatmak tarzında bişey olmamalı güven olmalı karşılıklı

0|0
    0|0
  • Yuh diyorum sana tuvalete bile izinle mi gideceğiz yahuuu

0|0
    0|0
  • Böyle adamlar varken ben kendime kıskanç diyorum :) Ben melekmişim haberim yok.

1|0
    0|0
  • nefes almana izin veriyor mu

1|0
    0|1
  • sapıkçadır kesnlıkllee :)

0|0
    0|0
  • internetin %50 sini zor tutuyorum.

0|0
    0|0
  • Yooook daha neler :))

0|0
    0|0
  • çüşşşş diyorum:D

0|0
    0|0
  • çok aptalca davranışlar

0|0
    0|0
  • Ohaa.. o kadarda değil mk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• izin almam kimseden ama olmuştu bir zamanlar 3 yıl nette pcye bile geçmemiştim :D

0|0
    0|0
  • face deki erkekleri silme falan filan anlarım ama o kadarı fazla, kıskançlık değil bence

1|0
    0|0
  • Yok artık oyle bırıyle bırlıkte olmam o ne öyle hapis hayatımı yasıycam babam o kadr karısmıyo yahu :)

0|0
    1|0
  • yok artık abartı

0|0
    0|0
  • kesinlikle sapıkca

0|0
    0|0
  • Daha neler..

0|0
    0|0
  • abartı bence.

0|0
    0|0
  • oha daha neler ben normalmişim o zaman

0|0
    0|0
  • Ben olamam bu asassdg

0|0
    0|0
  • Yok kıskançlık değil bu farklı bişey dediğim dedik olmak

0|0
    0|0
  • sapıkça değil hayvance bence seven güvenir o kadar ...

0|0
    0|0
  • Fazla abartmis .. Normal bir hareket degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...