Erkek arkadaşınızın borç istemesi?

evet arkadaşlar erkek arkadaşınızın sizden borç istemesi nasıl bir duygu ya da siz bu durum karşısında ne yapardınız?

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• İlişki hangi safhada bir hayli zaman geçmiş ve yılları çürütmüşseniz olmayacak bişey değil gibi sanki.Tabi ki kişiye göre değişir.%75 i istemez diye düşünüyorum.Fakat ilişki ne ölçüde gidişatı nasıl.Belki seni kodaman kızı olarak görüyor, parasını yiyelim diye düşünüyor olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• erkek arkadaş değil de kız arkadatan bahsedeyim. miktarı önemli. kolayca geri ödeyebileceğini biliyorsam borç veririm. buna rağmen geri gelmez o para :)

0|0
    0|0
  • bence bir erkek bir kız ile çıkıyorsa sadece ve sadece aşkları için bir şekilde o parayı kazanır ama borç istiyorsa o erkek iyi kötü niyetini belli eder... NOT::: tavsiyem senden borç isterken sadece gözlerine bak ve biraz gözlerinden anlamaya çalış !

0|0
    0|0
  • ben vermezdim şahsen çünkü erkek erkekten isterse bir erkek onu geri alabilir ama bir erkek kızdan isterse kız parayı isteyemez çekinir onun için verme

0|0
    0|0
  • o yaşına kadar çevre edinememiş...zor gününde yardım edecek kimsesi olmayan bir adamdır... Bence uzak durmakta yarar vardır...

0|0
    0|0
  • mk daha kimseye zırnık vermem

alırken iyi verirken ıkınıyorlar

vermeyip kötü olayım daha

bu arada kimseden borc almam

0|0
    0|0
  • Hangi durumda istediğine bağlı

0|0
    0|0
  • HİÇ BULAŞMA DERİM

0|0
    0|0
  • çok ezik yüzsüzlüktür

0|0
    0|0
  • bunun neresı rezıllık hemen etıketlemeyelım bu durumlar karmaşık!

0|0
    0|0
  • yeri geldiginde isterim

0|0
    0|0
  • niye normal bişi değil mi bu ben borç istiyorum gayette rahat bir şekilde veriyorlar

0|0
    0|0
  • Çok sık yaşadığım bir durum.

0|0
    0|0
  • para bok isteyene veriyorum

0|0
    0|0
  • rezillik başka bişey değil

0|0
    0|0
  • lan erkek adam borç ister mi.Amk görüyorum sağda solda sinema biletini bile kız alıyo.Nası bir mantık arkadaş bu ya..Paran yoksa sevgili senin neyine amk.

1|0
    0|1
  • Utanırım ben :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tabiki bazi zamanlari olurki yok o istemez ama brn zorla veririm oda utanip alir . Bi beraberlikte kiz erkek borcda birbirinden istiye bilir tabiki bir erkekde olmasi iydir ama olurki olmaz biz borc istemiyoruz yani borc anlaminda deyil . Onun cebi benim cebim benim cebim onun cebi

0|0
    0|0
  • Seneler önce sevgili sıfatı adı altında ki kişi telefonumdan kendine gizlice kontör bile göndermişti.

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı boyle bı durum ama borc ıstese verırım ınsanlık halı nolcak yanı bişeyde dusunmem eksı olarak :)

0|0
    0|0
    • düşünmemen lazım zaten hele ciddi düşünüysan

• helal olsun sana bizlerde insanız yeri geldiğinde istenebilmeli değil mi?

• Yani :) Ama zaten bı erkek kolay kolay sevgılısınden ıstemez borc para

• Ben şahsen maddi bir sıkıntı yaşadığımda en yakın dostuma giderdim.Erkek arkadaşa değil.Olur çevresinde yardımcı olabilecek kimse yoktur o zaman tabiyki yardım ederim.Borç vermem verdiğim parayı geri beklemem.

0|0
    0|0
  • kuruş koklatmam. kocam olsa ayrı. tüm varım yoğumu sererim ama sevgiliye ı ıhh...

0|0
    0|0
  • Benden borç isteyecek adam benim erkek arkadaşım olamaz

0|0
    0|2
  • Ne kadar birbirinize güvendiğinize bağlı bu olay sürekli olmuyorsa sorun yok

0|0
    0|0
  • vermezdim. bir kere yaptım o hatayı. hem cok zor durumdaysa gitsin arkadaslarından istesin. gercekten seviyor, deger veriyor olsaydı utanırdı.

0|0
    0|0
    • yerken iyi demi?

• hic erkek arkadasımın parasını yemedim. hatta laf yapmasınlar diye cogu yerde hesabı odedim. o kadar yuzsuz degilim, hem parasını yiyip hem para vermemek olmaz zaten.

Yükleniyor...