Kilo vermek istiyorum.

Merhaba ben 163 boyundayim en son 22.06.2013te tartildim ve 61 kiloydum. 61 kiloya 65ten düstüm 2 ayda 4 kilo verdim ama bu bana cok yavas geldi ve gecen sene suanki halimden 11 kilo daha fazlaydim gecen agustosta 7 kilo verdim ama bu sefer saglikli kilo vermek istiyorum suanda yazliktayim ve istedigim zaman istedigim kadar yüzme olanagim var su 35 gun icinde. Tartilmadigim süre icinde kilo aldigimi hissediyorum ama daha tartilmadim ama en fazla 62-63 olmusumdur. 15 Eylüle kadar falan 54-55 olmak istiyorum. Vücudumda fazlaliklarim gobegimde ve kalcamda toplanmis durumda. Gunde kac saat yuzmemi onerirsiniz ve bunun yaninda ne tarz egzersizler yapabilirim? Cevaplar icin simdiden tesekkur ederim.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 20 saat yüz 1 saat hopla 1 saat yemek ye 2 saatte düşün ben delimiyim diye:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kulaç süren uzun olsun yani iki kulaç atıp durma hemen...seriye başlayınca en az yirmi kulaç atarsan yüzmenin kilona olan etkisini görebilirsin...ama denize girmeden önce de egzersiz şart...iyi tatiller :)

0|0
    0|0
  • dengeli beslen spor yap bişeyin kalmaz . kalçadaki fazlalıklar seni seksi yapar önemli olan göbek . erit şu göbeği ! :D

0|0
    0|0
  • fazlanı versene nolurrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Abi milim milim kendini takip etmişsin yalnız. Biraz rahat ol ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...