Ben özgüvensiz miyim sizce?

arkadaşlar az önce ablamla tartıştım nedeni şu; bana bazı kızların asıldığını söylüyordu ben de ona böyle bir şeyin olmadığını söyledim ve sesimi yükselttim saçmalamayı bırakmasını istedim, o da ne halin varsa gör dedi. bu tip şeyleri duyunca cinlerim tepeme çıkıyor, yakışıklısın lafını duyunca içimden kes sesini diyorum karşımdaki kişiye, asabım bozuluyor, bana neden asılsın bir kız ben yakışıklı olduğumu düşünmüyorum hatta değilim. sizce burda problem ne?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• bir kızın sana asılması için bir sebep bulamıyorsan özgüvensizsin. yakışıklısın veya değilsin bu önemsiz ama kızların senle ilgilenmesi için sebep olmamasını düşünmen problem. farzedelim ki yakışıklı değilsin; " pek yakısıklı sayılmam ama espriliyim/ ama sıcak kanlıyım/ ama zekiyim/ama karizmatiğim/ ama vucudum güzel/ ama vs. yim" bu ama cümlelerinden en az birini kendin için kullanabilmen lazım. kızlar sadece yakısıklılara ilgi duymaz ki

0|1
    0|0
    • haklısın da yani sıcakkanlı da sayılmam çok kafa dengi biri değilimdir kızlar için soğuk dururum,belki de beni motive etmeye çalışıorlar

• belki de kimseye sıcak davranmaman seni çekici yapıyordur kızlar çeşit çeşit ve zevkleri de o yüzden senden hoşlanmamaları için sebep yok. biran önce kendine güvenini kazan

Kızlar Ne Diyor 4

• çok alçakgönüllüsün bence.

0|0
    0|0
  • Bir bildiği var demekki..Bu kadar karamsar olma.Mutlu olmanı istiyor.Durumunu vahim görmüş.

0|0
    0|0
  • bu kadar mütevazi olma :)

0|0
    0|0
  • aynalarla barış bu kadar insan yanlış düşünüyo olamaz bunun sebebi geçmişinde gizli gibi geldi:)

0|0
    0|0
    • geçmişim mi belki de doğru

• geçmişinde bu konuda eleştirildiysen yada ne biliyim sevdiğin kız seni beğenmediyse olabilir aklıma gelenler bunlar ama başka şeylerde olabilir

Erkekler Ne Diyor 3

• Abla sana takılarak senin özgüvenini artırmaya çalışmış ona niye kızıyorsun.

0|1
    0|0
    • sürekli aynı şeyleri söylemesi bazen sinir bozucu oluyor bir kere söylese neyse

• Mesele şu, kız istiyor musun istemiyor musun.

Eğer istiyorsan ablandan bile yardım alabilirisn ki o da yardım etmeye çalışmış gibi görünüyor.

• Problem sensin kesinlikle.Çok özgüvensizsin.Yes Man filmini izlemeni tavsiye ederim işe yarar :D

0|1
    0|0
  • demekki böyle şeyler konuşmayı sevmiyorsun tercih meselesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...