Hayatınızın baş rolü siz misiniz başkaları mı :>)

hayatı başkalarını mutlu etmek için mi yaşıyorsunuz , yoksa önce ben mutlu olim ki başkalarını da mutlu edebilim mantığıyla mı yaşıyorsunuz .>)

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• şimdi şöyle bir şey var insan kendini rahat hissetmesi mutlu değilse başkalarını da mutlu edemez önce işe kendinden başlamak gerekiyor galiba sen mutlu olmalısın ki insanları mutlu edebilesin ama şu da var kendini boşveripte sadece insanları mutlu etme çabası içine girmekte yanlış önce kendinden başlamalısın ki sonra başkalarına bulaşsın :)

0|1
    0|0
    • işte benim anlatmak istediğim de bu süpersin :D insan önce kendi mutlu olmalı ki başkasına aşılayabilmeli :>) kendi mutluluğunu düşünmek bencillik değildir şayet başkalarını da mutlu etmeyi düşünüyosan .>) en iyi cevabımsın ve Teşekkürüm Desin .

• öldüğümü mü sandın ? bilmem ben ilk defa duyuyorum ricamdasın falan benim için fark etmez

• ona yakın bişeyler . Peki sağol iyi günler .

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 6

• başkalarının fikirlerini tabi ki de önemserim bu her insan da var zaten ama başrol benimdir.başkalarını mutlu etmek beni de sevindirir.nedense çok daha fazla mutlu oluyomuşum gibi olurum.ama herşeyden önce bu hayata bir kere geliyorum onu da kendim için yaşamalıyım şimdi egoistsin derler.

0|1
    0|0
  • şimdilik ne yaptığımı bilmiyorum ama o mutlu olursa bende mutlu olacağım kafasına doğru ilerliyorum :)

0|1
    0|0
  • Bu konuda bencil davranmıyorum.

0|1
    0|0
  • Şu anda benim ama sonrasını bilemem hemşo :)

0|1
    0|0
  • bencilim bu konuda baba.ben mutlu olayım gerisi fifi

0|1
    0|0
    • aslın da bencillik değil doğru olan bu :>) sen mutlu olamazsan çevrene de mutluluk saçamazsın .>) Teşekkürüm Desin .

• Hiç işim yok milletimi mutlu etcem. kendi hayatımın başrolüyüm tek oyuncuyum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...