İnsanlar neden çektikleri fotoğrafı bir türlü göndermezler?

Benim fotoğraf çeken telefonum yok. Ama ara sıra arkdaşlarım çok güzel görünüyorsun diye fotoğraflarımı çektikleri olur, veya hep beraberken çekiliriz. Veya ben rica ederim bugün güzel giyindim çekebilir misin diye nadiren de olsa rica ederim. Ayy çok güzel gönderir misin dediğimde tamam der göndermez hatırlatırsın göndermez yine hatırlatırsın göndermez g ünler geçer göndermez.. Artık söylemeye utanırsın da söylemezsin o resim kalır öyle.. Bugün de başıma geldi, resmi gönderdim bir bak bakalım dedi, baktım yine yok:D Dedim yok artık! Ki ben her dakka bunu rica eden bir insan da değilim ayda yılda bir! Toplu inat yani.. :D

Sizce insanların bu davranışının sebebi ne olabilir?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Üşengeçlik + o resimde o güzel çıkmamıştır. Ama çogunlukla birincisi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• benimde 15-20 tane resmim var arkadaşta. o da üst katta oturuyo her dk söylemeye utanıyo insan gercekten de :D alacan elinden telefonu vermeyecen böylelerine :D

0|0
    0|0
  • umursamazlıktır

0|0
    0|0
  • gel senin fotoğrafını çekeyim hayrına :))

0|0
    0|0
  • Kesinlikle. 3 yıldır fotoğrafları almaya çalışıyorum yeminederim bide lise1de bir gavatla fotoğraf çekilmiş hala ondaymış ama vermiyor. ulan o halimi çok merak ediyorum ama yok vermiyor.

0|0
    0|0
  • seni kıskanıyorlar muhtemelen. güzel olmalısın.

0|0
    0|0
  • Fotografı siliyor sonra yalancı arkadaş cokkkkkk herkez benim gibi free olsa

0|0
    0|0
  • Üşengeçlik.

0|0
    0|0
  • ne pis muhabbetin varmış

0|0
    0|0
  • allah başka dert vermesin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilmiyorum ama benimde başıma geldi :D

0|0
    0|0
  • Sen şansına küs anacım:)

0|0
    0|0
  • Sanırım üseniyorlar fotografı bilgiyasayara yükleyip sonra sana gondermeye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...