Derbi yüzünden ayrılık olur mu?

Eski sevgilim fenerbahçeli ben galatasaraylıyım. Ve biz derbi akşamı ayrıldık. Sebebi fenerbahçe maçı aldıktan sonra beni arayıp dalga geçerken fenerbahçe tezahüratları yaparken telefonu iki kez suratına kapatmamdi. Kendini %100 haklı görüyo. Sen benim sevgilimsin sevincimi seninle paylaşmıcamda kiminle paylasıcam sen benim sevincimi beş dakika çekemedin beni önemsemedin diyo. Ama biz çok seviyoduk birbirimizi ve ben ayrılmak için geçerli bir sebep olarak görmüyorum bunu. Üç ay oldu ayrılalı hala seviyoruz birbirimizi. Şimdi bu mantıklımi

Güncellemeler:
Taraf tutmicak objektif insanlara sormak istedigi icin aklima burasi geldi. Yani asıl amacım cevapları ona okutmak.
Tesekkür ediyorumm cevaplar icinn.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• böyle saçma bir ayrılık konusu olamaz yaa. biraz öncede cevapladım bu soruyu. dünyanın en büyük tiyatrosudur futbol. bu yüzden insanların hayatını etkileyecek her şey saçmalıktır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kaç yaşındasınız, 18 mi? Gerçi bu lanet ahmaklık, yaşa bakmıyor. Kendilerini akıl ve mantık gölgesi futbol fanatizmine kaptıran gençler derhal akıllarını başına almalılar. Hayat, gerçekçi ve akılcı olanları sever. Hisleriyle ve eğlenceleriyle yaşayanları eler.

0|0
    0|0
    • Yani konu futbolu gecti zaten. Onun dusuncesi sevincini paylasamayip onu onemsemeyip telefonu kapatmam.

• Sana şunu diyeyim: Buna benzer bir şeyi ona demiş olmana rağmen, hala aptal bir fanatiklik uğruna sevdiğim dediği kıza geri dönmüyorsa ve muhtemelen bunu aynı takımı tuttuğu serseri ve ahmak ağabeylerine, arkadaşlarına anlatıp havalara giriyorsa, kesinlikde senin için daha iyidir böyle bir çocuk beyinli ile ayrılman. Önce kendini düşün. Psikolojiden anlayan ve hayat tecrübesi olan biri olarak, sana diyeceğim budur.

• Tesekkur ederim yorumlarin icin. Hayirlisi neyse o olsun daha elimden hic bisey gelmez ki zaten.

• bende fenerbahçeliyim ama sevdiğim insanı da böyle eften püften bir sebepten dolayı asla üzmem...şimdi bundan ayrılıyorsunuz,yarın evlendiğinizde ne yapacaksınız.?

0|0
    0|0
    • İste oda duruma tam tersi simdiden sevincime ortak olamayip yuzume telefon kapatiyosan ilersi nasil olcak diye bakiyo. Zaten artik bizim evlenmemiz temmuzda kar yagmasi kadar mumkun.

• Kesinlikle

• hangi derecede taraftarsın?fanatiklik var mı sende.

• Fenerbahçe'li sevgili yapmışsın kendine o'nu da elinde tutamamışsın. Bu kadar beceriksiz mi olur bu dişi aslanlar :)

0|0
    0|0
  • Maç için yapılmaz böyle şeyler. Bence suç sende.

0|0
    0|0
    • Bu gayet ayrilma sebebi yani

• Benim icin buyuk seyler sorun olmasi gereken seyler bile sorun olamiyo yeterince sevmeyen ben degilim sanirim

• O kısmı sizin bileceginiz bişey

• Yaş kaç sende? nickte "okuyom ben ya" kıvamında olduğu içün..

0|0
    0|0
  • Götür sen onu ultraslana adam ederler.

0|0
    0|0
  • Mantıklı falan değil .

Ama sen haksızsın .

0|0
    0|1
  • Madem okicak bunlari direkt erkek arkadasina sesleniyim. Kardesim bende koyu fenerbahceliyim ama dunyalari verseler degismezdim melegimi vefat etti aylar oldu hala yanmda gbi bu kiz burda cevap ariyosa buna dusunki ne kdar seviyo seni sen yine donup bakmiyosan senin sevginden suphe ederim baska bşey degl. Gururdan once ölüm var hyatta bir insani kaybetmek bu kadar kolay olmamali

0|0
    0|0
    • Basin sagolsun Allah sabir versin.

• O ilişkinin kendi bile saçmaymış zaten. Geçmiş olsun gözün aydın.

0|0
    0|0
    • Takım tutmuyorum. Bu yüzden ilişkilere futbol siyaset gibi şeyler girmemeli. Hatta araya hiçbirşey girmemeli. Kişilik önemlidir. Takım size ekmek mi yediriyor. Saçmalamayın Allah aşkına.

• Sevgiden galiba

• :)) şu en anlamsız sevgi di mi :D hı hı :)

Kızlar Ne Diyor 4

• siz can sıkıntısına birbirnize grmisinz te allaammm

1|0
    0|0
  • ne diye yüzüne kapatıyosun sevıncını paylaşmış adam haklıı .. bakıyım valla haklı ..:)

0|0
    0|0
    • Peki haklida ikimizde severken kocaman bir ayrilik sebebi olabilcek kadar mi hakli :)

• kapatmyaydın suratına ..Özür dilerim sevgilim fenerbahçemi senden daha çok sevdim :( böhhhüüüüü :D üzülüyon bı de gülüyon :D

• Mutluluk degilde alismislik artik :)

• mantıklı değil ama aşkta mantık aranmıyor çoğu zaman.e sende neden kapatıyorsun telefonu kardeşim ya bir kızın suratına telefon kapanırmı :)

0|0
    0|0
    • Ben kizim zaten erkek arkadasimin yuzune kapattim yani telefonu :)

• telefonu kapatan kız zaten :D

• az önce aynı şeyi sormamış mıydın sen ya? =/

0|0
    0|0
    • Evett ama o hesabin adresini unutunca baska hesap acmak zorunda kaldim cunku bugun gorustuk biz. Bu konuyu objektif taraf tutmicak insanlara sormak istedigini soyledi benimde aklima burasi geldi :) yani bu cevaplari ona okutmak amacim :)

Yükleniyor...