Bayan arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum...

ortak bir spor dalına ilgi duyuyorsunuz, bayan şehir dışından geliyor kulübünüze... ve siz o bayanı 3 - 4 ay önce gözünüze kestiriyosunuz.. sonunda aynı ortamda olmaya başlıyorsunuz.. hatta bir piknik organizasyonunda sizin aracınıza biniyor , sohbet muhabbet atışmalar gülüşmeler derken koskoca bir gün boyunca birbirinizi tanıyorsunuz... o konuşurken gözlerine dudaklarına yüzüne bakmaktan ne dediğini duymuyorsunuz... ama bişeyleri konuşmak için erken... 1. sorum bayan bu bakışlardan bişeyler anlarmı? 2. sorum ona olan ilgimi güm diye öküzün suya s*çtığı gbi değilde yavaş yavaş beli etmek istüyorum sizce bunu nasıl yapmalıyım.. ve son sorum bir ihtimal tam öğrenemedim anlayamadım ama kendi gbi öğrenci bir erkek arkadaşı olsa, benim gbi güzel bir işi maaşı evi arabası olan birinin şansı olur onun farkındayımda acaba diyorum ilgi göstermeye devam edeyimmi ne dersiniz. siz olsanız ne düşünürsünüz hadi bir el atın bakalım.şimdiden teşekkürler

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Denemekte yarar var neden olmasın ki :) yavaştan al bence de hem sen tanı hemde kendini güzelce tanıt ona. Ama tamamen arkadaş gibi değil bilsin o beklesin açılmanı. Hani yavşaklığa kaçmadan ilgisini çek ona zevkli vakit geçirttir. Konuş sürekli kibar ol önemse onun için önemli olan şeyleri öğren özel günleri doğum günü vs. Küçük jestler yap seni sevmesini sağla sosyal açıdan da uyuyorsunuz birbirinize bunu dert etme kendine güven :)

0|0
    0|0
    • kendine güven konusu sorun değil çok şükür oralarda sıkıntı yokta asıl derdim acaba bu etikmi? sonrada diyorumki bizi kim düşündü ? abartmadan ilgiye devam diyosun yani...

• ilgin için saol.. maymun iştahlııym işte...neyden konuştuğumuzu bile unuttum, yazdığım yazıyı okudum hatırlamak için :D saolasın.. hadi tek cevap en iyi cevap kaptın puanları hadi yine iyisin ;) ilgi var ama bir düşününce artık takılmak için vakit harcamak istemiyorum, adam gibi bişiler bekliyorum ve biz adam gbi bişiler yaşayamayız... herşey farklı... herşey... olmaz yani. benimkide bir anlık hoşlantıydı galiba... tamam hoş zaten bişi dediğimiz yokta ... olmaz ...

• Maymun iştahlı seni :D sen bilirsin :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...