Hogwarts'ta Harry Potter'ın okul arkadaşı olsaydınız?

Ehehe farkındayım şimdi çok çocuksu bir soru gibi ama 90'lı nesil Harry Potter ile büyüdü. Birçok kişi kitaplarını okudu, filmlerini izledi yani herkesin az çok bilgisi vardır. Pekiiiii, siz Hogwarts'ta olsaydınız hangi binada bulunmak isterdiniz?

gryffindor - link

hufflepuff - link

ravenclaw - link

slytherin - link

• Gryffindor
    58% (7)57% (4)58% (11)Oy Ver
  • Hufflepuff
    8% (1)14% (1)11% (2)Oy Ver
  • Ravenclaw
    17% (2)0% (0)11% (2)Oy Ver
  • Slytherin
    17% (2)29% (2)20% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Anketi oylamayı unutmayın panpalar =)

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hufflepuff'ta olmak isterdim.Ne güzel kimse karışmıyor onlara.Adam gibi sakin sakin okulumu okurdum.Ne öyle zırt pırt yılanıyla,ruh emicisi,karabüyücüsüylemi uğraşıcam işim gücüm var benim.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• biz beraber büyümedik onu başka aileye verdiler:)

2|0
    0|0
  • Hademe olsam yeter bana, sigortası olsun yeter :(

1|0
    0|0
  • Unutmustum panpaaaa oyladim simdi :):)

1|0
    0|0
  • İlk yapmam gereken hermoniyi elinden almak olurdu ahahahaha, sonrada bütün okuldakı kızlara sarkardım büyü yapardım :)

1|0
    0|0
  • Hufflepuff :):) sorunu begendim

1|0
    0|0
  • poterin yanına gidip naber lan gerizekalı demek isterdim

1|0
    0|0
  • Ben yüzüklerin efendisiyle büyüdüm :))

1|0
    0|0
  • hahah bende harry potter ile büyüyenlerdenim.vaftiz babası ölünce zoruma gidip gözlerim bile dolmuştu :( gryfindor tabiki de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben begendım sorunu :)

harry potter sevgım deprestı bır an, ne serıydı dıyorum kendı kendıme :D

1|2
    0|0
  • Gryffindor :))

1|0
    0|0
  • Ben bu sorunun cevabını çok düşünmüştüm ne yalan söyleyeyim :) Gryffindor ve ravenclaw arasında kalırdım hep ama gryffindor sanırım :)

1|0
    0|0
  • Pottermore'da her bina için hesabım var Gryffindor'da 2 tane ravenclaw'da doğru hatırlıyorsam tam 4 tane slytherin'de ve hufflepuff'ta da 1 tane vardı.Aralarından birini seçecek olursam gryffindor'da olmak isterdim.Çünkü Harry Hermione ve Ron olmadıkça hogwartsın hiç tadı kalmaz ne yapar eder bir yolunu bulur üçlüyle çok iyi arkadaş olurdum hata Hermione'nin sorunlarını falan anlatacağı yakın bir arkadaşı yok en iyi arkadaşı olurdum Ron'u anlatırdı falan ama işte hep bunlar çocukluk hayali :D

0|0
    0|0

• Gryffindor

0|0
    0|0
Yükleniyor...