Ne kadar bilirsen bil anlattıkların karşındakinin anlayabildiği kadar mıdır?

ne kadar bilirsen bil anlattıkların karşındakinin anlayabildiği kadardır bu laf hakkında ne düşünyorsunuz sizce ne kadar dpğru? doğru mu yanlış mı? ben katılıyorum doğrusu karşınızdaki sizin anlattıklarınızı kabul etmek istemiyorsa bırakın kabul etmeyi dinlemek istemeyip birde üstüne her anlattığınız kelimeye karşı bir savunma mekanizmesi geliştirmiş ise gerçekten de anlayabildiği kadardır. birde sizin düşüncelerinizi alayım :)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• çok doğru bir söz bu. ve gerçekte. sen bir damacanasın. ama kaşındaki ufacık bir şişe. onu doldurduktan sonra hep boşa akar geri kalan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yok sızdekı bıraz zorlama eklentı olmuş

doğrusu;ne anlatırsan anlat,anlattıkların karsındakının anladıgı kadardır

ve çok doğrudur..

0|0
    0|0
  • malesef öyle karşındaki nato mermer nato kafaysa dünyaları anlatsan boş

1|0
    0|0
  • Nefes tüketmeye bile değmez

0|0
    0|0
  • Eşek hoşaftan ne anlar.

1|0
    0|0
  • herşey için bunu kullanabilirsiniz. güzelliğinizde öyle zekanızda karşındaki kişi seni ne olarak görüyorsa ne hissediyorsa siz o sunuz. katıldım.

0|0
    0|0
  • aynen öyle

0|0
    0|0
  • Evet aynen öyledir

0|0
    0|0
  • Doğrudur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Asla kendini baskalarina anlatabilmek icin nefesini tuketme cnk herkes seni isine geldigi gibi anlayacaktir.evet tamamen dogru.onuncin kalbini Allah bilsin gerisini salla gitsin.benim hayat felsefem bu ...

1|0
    0|0
  • anlatmaya ne lüzum var paşam..! bırak sen bilde doğruyu.!

0|0
    0|0
  • Yapmadıgım bısey yuzunden suclandıgım oldu , konusmaya degmıyor.

0|0
    0|0
  • Evet öyle . Anlat istediğin kadar , karşındaki kafa yapısına göre anlar olguları .

0|0
    0|0
  • Aynen seni nasıl görmek isterse öyle görür

0|0
    0|0
  • bazen anlattıklarını anlamak istese de anlayamaz zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...