Ya samimi gelmeyebilir ama böyleyim

Genel olarak bütün spor branşlarını seviyorum, takip ediyorum, ama ülkemizde de en popüler olan futbola ilgim fazla. Futbol ile ilgilenen kızlara hep yapmacık diyenler var ama ben erkeklerden bir eksiğimiz oldugunu zannetmiyorum. Bunu yapmacıklık olsun diyede yapmıyorum ne kadar kopmak istesemde kopamıyorum arkadas. Cok mu yapmacık geliyor size?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• futbolu erkekler oynar tüm insanlar konuşur

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hayır bana hiç de yapmacık gelmiyor. oturup saatlerce avrupa futbol piyasasını tartıştığım kız arkadaşım var. çok da severim kendisini. sizleri korumaya almak lazım, hakkaten.

1|0
    0|0
  • gerçekten alıyorsan baş üstünde yerin var

ama anlıyormuş gibi yapanlar çok itici oluyor

0|0
    0|0
  • itici gelmez

1|0
    0|0
  • Futbol da kabullendim. Gerçekten en az benim kadar futbol tutkunu hatun biliyorum.

1|0
    0|0
  • helal sana farklısın sen iddada oynurmsun?

0|0
    0|0
  • Izlenmek eygenmekmbaska 11lik kadroyu saymak sahada calim atmak mac muhabbeti yapmak baska. Hic sevmem bayanlarin bu olayini ,. Feci itici.

0|0
    0|0
    • Eee futbolla ilgilenince nerde ne oluyor biliyorsun tabii.

• Yapmaciklik degil cidden biliyorsan. Sadece ciddi derecede itici

• Tamam :)

• Ofsayt nedir bilir misin :) Eğer bunu tak diye cevaplıyorsan zaten yapmacık değilsindir :D

0|0
    0|0
    • Onu bazen izlerken anlıyorum iste tam bir tanım yapamam

• Demin bunu twitterda okumustum ben ya :D

• Hemen kopyala yapıştır işte futboldan anlar mısın desen yok ancak konuşur boş boğazlık işte.

• Vallahi yapmacık geliyorlar.. yetiştirilmemizle alakalı hep sevilmeyen kızlar olarak tanıdık sizi. kolay kolay değişmez bu

0|0
    0|0
    • Eee çocukluktan beri maça gidiyorum ne yapayım seviyorum da

• hayır bence bayanlarda erkekler kadar ılgılı futbola.benım çok futbol takımı fanetık bayan arkadasım var.bence bayanlarda sporun olmalı.çünku daha renklı oluyor.

0|0
    0|0
  • Gazetede okumuştum gelen topu göğsüne almaya çalışan kadının slikonları patlamış amk hastaneye zor yetiştirmişler.Öldü mü kaldı mı haberim yok :D :D

0|0
    0|0
    • tövbe estağfurullah asdf :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır,ama bazıları cidden anlamıyor mesela bana da laf çakılmıştı bir ara anlamıyorsun zaten konuşma o zaman diye ama ben zaten anlamadığımı bildiğim için kabul ediyorum yani..

Burda basketbol konuşunca bana uzman derler,ama git bir galatasaray.to sayfasına öyle adamlar var ki bildiğin izleyici değil antrenör olmuş resmen,obradovic kleiza ile bjelicayı istiyor forumdan bir herifte ikisi bir arada çok saçma diyor,ntvspora gerzek diyorlar kısacası iyiki forumlara takılmaya başladım ben kendimi daha da geliştircem inşallah o forumlarda yazılanları okudukça acayip ezik hissediyorum kendimi bu sene daha dikkatli izleyip hem oyun zekamı hem de bireysel olarak geliştiricem kendimi

0|0
    0|0
  • hayır yapmacık gelmiyor eğer gerçekten bilgin varsa ama yoksa fazla söze karışmazsan iyi olur o zaman dalga konusu olursun:)

0|0
    0|0
  • futbol erkek sporu değil öyle düşünenler kendini kandırıyor bence . bende futbol maçı seyrederken zevk alıyorum . kimseye bişey ispatlamak zorunda değiliz

0|0
    0|0
  • Feministliğim tutuyor o erkekleri görünce. Canın ne istiyorsa yap takma kimseleri..!

0|0
    0|0
  • futbolu seven herkes futbol hakkında konuşabilir...

0|0
    0|2
Yükleniyor...