Burnu tıkamadan denizde yüzmek

Hala nasıl yapıldığını bilmiyorm burnumu tıkıyorm öyle dalıyorm denedm yapmayı ama hep boğazma kaçtı kötü bir durum ya benim zamannda annem yüzme kurslarına git demişti :(( bana öğretsenizee veya bir video resim falan varsa önern

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• ya burnunu neden kapamaya çalışıyosun ki bırak burnunu dal sen su grmesin dedikçe daha kötü olur ama rahtça dal çık hiç bişey olmaz grmez yani o su burun deliklerine.BAK bii hikaye anlatıcamda kızma şimdi temelle dursun konuşuyormş temel demiş ula dursun sen askerliği deniz altıcı olarak yapmıştın demi ewet demiş ya demiş nasıl oluyoda o delikten su içeri girmiyo demiş Dursunda demiş laa temel sen hiç deniz gördünmü gördüm peki grdinmi girdim demiş ya peki demiş senin delik ten içeri su griyormuydu demiş yokkkkkkk demiş eeee demiş sistem aynı sistem yani düşünme bunu dal dal çık hiç bişey olmaz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Nefes alırsan suda burnundan su girer doğal olarak.Önce nefes alıp öyle dalman gerekli ama oda uzun sürmez çok.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım ilk önce suyun içinde nefes vermeye alışman lazım. Daha sonra suya girmeden önce nefesini al ve suyun içindeyken ver arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Nefesini tutman yeterli işte. Tut öyle dal. Niye burnuna su kaçsın ki.

0|0
    0|0
  • nefes almazsan su burnundan içeri girmez ki:D genzini biraz itekliceksin. burnundan nefes vermeye çalışır gibi

0|0
    0|0
  • burnundan nefes alıp vermeye çalışıyosun suda nefes alınmaz dışardayken ağzında alırsın. zamanla yoluna girer merak etme paniklememeye çalış

0|0
    0|0
  • nargile yapmayı dene suyun icinde

0|0
    0|0
  • Buradan nasıl öğretelim anlamadım.

0|0
    0|0
  • nefesini tutmakla alakalı bişi bu.nefesni tuttuğun zaman su belirli biyere girer okadar.

0|0
    0|0
  • hııı hık de

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bende de var biri anlatırsa denerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şöyle ; dalmadan önce ağzından nefes alacaksın dalarken burnuna kaçırmamak için suyun altında ufak ufak burnundan bırakacaksın usturuklu şekilde ayarlarsan işe yaradıgını görecerksin :)

0|0
    0|0
  • Tıkamadan yüzüyorum fazla uğraşamam öyle.

0|0
    0|0
  • Nefes al sonra dal ve sadece nefes ver suyun içindeyken..

0|0
    0|0
Yükleniyor...