Bu nedir abi ya kızlar bir toplasın ...

Hoşlandıgım bir kız var ama sürekli zorumu oynamaya calısıo

yapısımı böyle anlamadım kıza hoşlandığımı belli ettiğimi düşünüyorum

kız nasılsın diyor konuşuyorz falan sonra 2 3 gun sonra

ben mesaj atıyorum o atmayınca boyle bir somurtuyor evet

evet falan diye beni geçiştiriyor ben soruyorum o cevaplıyor böyle

sıkıcı bir tarz bende bida yazmıcam dedim bir yerleri kalkmasın diye

şimdi 12 gün sonra mesaj atmış nasılsın diyor iyiym sen dedim ,

oda bende iyiyim dedi bende mesaj atmadım ondan sonra ne diyimki

yani bir yerlere davet ediyorm sağlam bahaneler buluyor hala atsammı

diye düşünüyorum benle kafamı buluyor napıyor çıldırcam vlla gidip dövecem

Güncellemeler:
bugün öyle lafladık sonra bu yıne aynı triplerdeydi bende dedim müsait değilsin galiba müsait olduğun zaman artık sana bir şeyler söylicem dedim kapadım whatsapı acmıcam bı 2 gun atara atar gidere gider vlla yeter artık kız nazı çekmek içn gelmedim bu dünyaya ...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• bence senden hoşlanıyor ama bunu kendine bile itiraf edemiyor senin ona göre olmadığını düşünüyor ama senden vazgeçemiyor hep mesaj atmani istiyor ama atınca da senden hoşlandığını anlama diye soğuk davranıyor naz yapmiyor seni kendine bağlamaya çalışıyor ama eline yüzüne bulastirmis kaçan kovalanir ilkesini uyguluyor :D ama kız kezbansa psikolojisi bozuksa feministse onu bilemem :)

0|0
    0|0
    • Teklif ettirmek için uğralıyor gibi geliyor bana sonrada şutlıcak tarzı bir paranoya var kafamda aman uzak dursun bu fikir benden

Kızlar Ne Diyor 3

• sakin ol bir :)) Zamana bırak sen bence ne olacaksa olur

0|0
    0|0
    • bugün öyle lafladık sonra bu yıne aynı triplerdeydi bende dedim müsait değilsin galiba müsait olduğun zaman artık sana bir şeyler söylicem dedim kapadım whatsapı acmıcam bı 2 gun atara atar gidere gider vlla yeter artık kız nazı çekmek içn gelmedim bu dünyaya ...

• ee direk açılayımmı yani zaten naz modunda reddedılrısem bıde vlla sıkıntı yaparım

• hiç açılma dur bakalım bi

• kız seni istemiyor o gün ilgisiz kalmıs mesaj atmıs

0|0
    0|0
    • bugün öyle lafladık sonra bu yıne aynı triplerdeydi bende dedim müsait değilsin galiba müsait olduğun zaman artık sana bir şeyler söylicem dedim kapadım whatsapı acmıcam bı 2 gun atara atar gidere gider vlla yeter artık kız nazı çekmek içn gelmedim bu dünyaya ...

• Çok peşinden koşuyormuş gibi davranma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kafasında kesin başka birisi var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...