Cardozo ve Emenikeden sonra Galatasaray

Cardozo ve Emenike'den sonra Galatasaray'da transfer calısmalarını hızlandırıp Yusuflera'yı Kap'a bildirmis. Sizce nasıl transfer ?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• öldük gülmekten :D

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• beynini s.ktimin ergeni kendini gizleyerek komik olma çabasında. kıyamam <3

3|2
    1|3
    • bunlar holigan fenevliler aklı sıra dalga geçiyorlar hacı

• doğru diyorsun panpa herkes haddini bilecek...

aslan kükrer ...

• gizler tabi herkes ne kadar mal birisi olduğunu öğrenmesin maksat...

• Biz devre arasında Sneijder ve Drogba gibi dünya Starlarını alırken siz Webo ve sezon başı kovduğunuz Emre ile Ziegleri geri alıyordunuz

Bu zavallı korkak gizli şimdi Emenike ile Cardozoyu dünya yıldızı sanıyordur

2|1
    0|2
  • Uff çok kötü :((

1|2
    0|0
  • umutlar tükeniyor

0|1
    1|1
  • siz kendi bir taraflarınıza gülün lütfen ayrıca bu pembeli gizili fenevli erkekler bu mu sizin delikanlılığınız ollum bir s*trin gidin

1|1
    1|3
  • Bizim transfer yapmamıza gerek yok. Sizin bizi yakalamanız için 4-5 transfer daha yapmanız lazım.

0|1
    1|2
  • fenerbahçe ikisini alırsa bu sene fenerbahçe kimse tutamaz her maçta her takıma en az 3 gol he buraya yazıyorum çok iyi transferler ama bence fenerbahçe birini alacak gibi ikisini almaz birini alırsa cardozo alsın yeter bu arada bu kızlar soruyor.com siteye fanatik gözü dönmüş gsliler basmış bu ne iğrenç ahlaksız yorumlar şerefsizlik yapmakta bir numaralar gs nin kızları face hesap açarlar gs nin erkeleri kıza küfür ederler cinsel içerikli öesaj gönderirler bu yaptıklarınız çok itici ve tiksindirici

0|0
    0|0
  • Galatasarayın transfere pek fazla ihtiyacı sadece sol bek alınmalı, sorduğun soru tam ergen sorusu fb kimi alırsa alsın umrumda bile olmuyor. 2 yıldır şampiyon Galatasaray bu senede 1 numaralı şampiyon adayı Galatasaray ! 1 aydır cardozo geliyor diyorlar kiğılı 24 saat dedi 140 saat oldu hala gelen giden yok sanırım yürüyerek geliyor portekizden...:)))

0|0
    0|0
  • forvet hattında sneijder drogba burak olan takımla dalga gecme carpılırsın :D

0|2
    1|1
  • biri beni durdursun. gülmekten yaza mıyorumdaöşdiafdnşwgm ösbç:S

1|0
    0|1
  • Cok komik şampiyon belli kızım ikincilik çekişmeli gececek

0|1
    0|1
  • :))))))

0|0
    0|0
  • - RUS BASINI : Emenike Fenerde !

- PORTEKİZ BASINI : Cardozo Fenerde !

- TÜRK BASINI : Hem Emenike Hem Cardozo Fenerde !

0|1
    1|0
  • :ÇD

0|0
    0|0
  • akşam akşam güldürdün beni tebrik ediyorum güzel soru açmışsın alper emrecan farfan forlan nani arda derken şimdide yusuflera:))))

0|1
    2|2
    • Forlanın gelmesini isterdim ama gelmedi zaten transferler Şampiyon olmak için yapılıyor Galatasaray o sezon Kadiköyde 50 Bin Fenerlinin önünde Şampiyon olup Fenerli futbolcuları ağlattımı ağlattı

O bakımdan sorun yok

• Gülmekten yorum yazamıyorum:)Galatasarayda Drogba ile Sneijder dünya yıldızıdır diğer oyuncular Selçuk,Burak,Eboue,Melo gibi oyuncular ise sadece yıldızdır ama sizde Dünya yıldızı 1 tane bile yok

• o saydıklarının arasında bir tane yıldız var oda drogba amca

• çatlasanızda patlasanızda DROGBA bizde hala kıvırmaya çalışmayın o söylediğin iki isim üst üste binse dahi drogbanın şeyi etmez

0|0
    0|1
  • Yusuflera ne diye düşündüm bir an tövbe tövbe :)))

0|0
    0|0
  • bu gün ne kadar çok fenerli ergen patlaması oldu burda

2|1
    1|3

Kızlar Ne Diyor 5

• sorsan fenerbahçe'den 5 tane futbolcu sayamaz, gelmiş burada aklınca komiklik yapıyor. yaşın kaç kızım senin? =D

0|3
    1|2
    • Komik misin sen be ahahah :D

• idiotlara yaş sorulmaz hele fenerliyse hiç sorulmaz çünkü seviye 0-6 yaş grubu

• Tamam siz takılın

• gizlicim madem bu kadar iddalı soru soruyorsun açıktan sorsaydın keşki

ama fenerbahçelilerde o yürek ne arar...

1|1
    2|4
  • hımm hadi hayırlısı olsun gs ye bakalım asdfghjk

0|1
    2|1
  • Yaw he hee

0|0
    0|0
  • limlimlim götü yanan fake

0|1
    0|0
Yükleniyor...