Günün Sorusu doluşun..

30 yıl sonrasından bahsediyorum bulunduğunuz yaşın en ilerisinde sizce nerede ve hangi mekanda olacaksınız? Ben kendimi zengin olarak havai adalarında torunlarmla düşlüyorum. Ya sizler?

Not: Yaşm 23. 30 yıl sonra 53 olacağım.

Güncellemeler:
Soru güncel :)

0|0
711

En İyi Kız Görüşü

• 52 yaşında eşim gıyasettin ile cannabis tarlalarında yatarak gökyüzünü izliciim

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• 48 yaşındayken kendimi evli,mutlu,çocuklu olarak görüyorum.çocuklar üniversiteye gidiyormuş,bende çalışıyormuşum işine aşık biri olaraktan.öyle yani..

0|1
    0|0
    • Eşini düşlemiyor msn o neresinde bu hayalde o eksik bak :D

• o da benle beraber şantiyede çalışıyor olacak muhtemelen :D haftasonları evimizde beraber dinleniriz,birbirimizle dalga geçip eğleniriz falan..başka bir şey gelmiyor aklıma ne bileyim :D

• diğer tarafta görüyorum kendimi :)

0|1
    0|0
  • Hala emekli olamamis, cocuklarinin egitimlerini devam ettirmeye calisan, zavalli ama mutlu ogretmen.

0|1
    0|0
  • 50 yaşında ve yine bakımlı, süslü bir şekilde alışveriş yapıyor olurum herhalde :D

0|1
    0|0
  • bende 52 yaşında olucam bu yaştayken torunum olmaz da, okul müdürü olmuş bir şekilde hayal ediyorum :)

0|1
    0|0
  • Yazlığımızda eşim,kızım ve oğlumla birlikte kahvaltı ederken.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Eyüp aile kabristanlığı. Hüvel Baki.

2|1
    0|0
  • Şahsıma ait LPG 'li uzay mekiğimde ( adı da Saldırgan) Tüm milletlerden topladığım DNA'lar ile mükemmel kadını üretip, kendime bir kaç bin tane yaptırıp hizmetime sunduktan sonra.. Diğer gezegenlere koloniler halinde yerleşeceğim.. Arada Dünyaya'da hükmedebilirim.. Gerçi kim uğraşacak o saatten sonra..

1|1
    0|0
  • 6 saatlik bir ameliyattan yeni çıkmış olacağım..

0|2
    0|0
  • 30 yıl sonra Malatyam'da, müstakil bahçeli evimde, işim, eşim ve evladım ile mutlu bir hayat geçiriyor olmayı isterdim. :) Allah herkesin gönlüne göre en hayırlı olanı versin.

0|1
    0|0
  • elimde whiskey le 30 yıl öncesini düslücem bir manzara karsısında

0|1
    0|0
  • 57 yaşında olurum bağ evinde yasayacam sakin huzurlu :)

0|1
    0|0
  • 18 yaşındayım büyük bir ihtimalle mezardan seyrederim

0|1
    0|0
  • nasip kısmet görecegiz.

0|1
    0|0
  • 53 yasinda esim kezban ile cannabis tarlalarında yatarak gökyüzünü izliciim

1|0
    0|0
  • Denize nazır evimde kaliteli puro ile kitabımı okurken hayal ediyorum :D