Siz onun yerinde olsaydınız ne düşünürdünüz, ya da benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

Birinden hoşlanıyorum ben 19 yaşındayım o da 24 25 olması lazım. Aynı semtte oturuyoruz beni farketmesi imkansız çünkü pek sık karşılaşmıyoruz hatta hiç karşılaşmıyoruz ama benim onun hakkında az çok blgim var ortak arkadaşımız vardı. Tam istediğim gibi düzgün biri hayatında kimsede yok.. Ona ulaşabileceğim tek yer facebook ona da pek sık girmiyo. Acaba eklesem kimsin diye sorduğunda yanlışlıkla gelmiş sanırım arkadaşla birine bakıyoduk desem ne düşünür? Açık açık hoşlandığımı söyleyecek cesaretim yok. Ortak arkadaşınız yapsın aranızı demeyin çünkü o da evlendi gitti bulamam onu.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• ekle ve açık açık konuş cesaretini topla.olursa olur olmazsa olmaz ama birine açılmaz acizlik değil aslında yürekliliktir kontrolü ele almaktır değer vermektir..sen adımını at da top ona geçsin bence

0|0
    0|0
    • Kendimi küçük dşürmekte istemiyorum ilk kez böyle bişey yapıcam benim için erkek avcısı diye düşünmesin. ne zaman arkadaşlık isteği yolladığımı hatırlamıyorum yanlışlıkla olmuştur desem nasıl olur sence.

• teşekkürler

• rica

Erkekler Ne Diyor 3

• Açıkça söylesen seni basit bir kız gibi görür. Diğer türlü de pek sansın olmaz gibi. Bi şekilde yüz yüze görüş.

0|1
    0|0
    • yüz yüze hayatta olmaz

• Sağol.

• kendisine ne amaçla yakınlaştığına bağlı? tek çaren facebook olmamalı tel no bulma gibi bir şansın yok mu?

0|0
    0|0
    • o zaman daha basit görünmezmiyim önüne gelenin telefon numarasını alıp mesaj atıyodur der. ve öyle bir şansım yok. eklediğimde konuşsak 1 2 ay numaramı vermemeyi düşünüyorum hem.

• öyle basit görünmez miyim diyorsun da bende face de yanlışlıkla ekledim diyenleride görüyorum. tabi tabi yanlış ekledin diyorum ama kendisine yansıtmıyorum.

• :D Ben söylersem inandırıcı olur merak etme =)

• Sen kimsin diye mesaj atarsa zaten sana karşı duygu besleyebilirim demek istiyordur.Eğer demezse zaten mesaj atarsın muhabbet kurarsınız olur biter :)

0|1
    0|0
    • mesaj atıcaktır öyle hissediyorum

• bence sanal ortamda hiç uğraşma seni basite alır.Gerçekte bir şekilde ulaş en azından bir bakış falan at varlığını hissettir.

• facebooktan başka ulaşma şansım yok

Kızlar Ne Diyor 1

• öyle bişey yapma sakın yanlışlıkla ekledik gibi

0|1
    0|0
    • ne yapayım peki

• eklediğinde tanımıyorum diye silebilir de direk

• ah bir cevap verse konuşsak ben gerisini hallederimde

Yükleniyor...