Şişman bayanların çekiciliğine ve seven kitlesine saygısızlık yapılıyor mu?

şunu söyleyeyim atletik yapılı eğitimli ve geliri olan bir adamım ve bana yakıştırdıkları bütün bayanlar genelde modacıların dayattığı ve genelin güzel diye düşündüğü ölçülerdir.oysa ben balık etli hatta bazen şişman olarak anılan bayanları daha güzel ve çekici buıluyorum.çoğu zaman bunun için eleştiri aldığımda bu güzellik kavramının göreceli olduğunu ve benim için güzel olanın bu olduğunu ama buna saygı duyulmadığını belirtirim.

sizce tombul bayanlarıda seven erkeklere saygı duyulmalımı?

bu saygı oluşursa şişman bayanlarda öz saygısını arttırırmı?

moda,medya ve internet bu konuda dayatma yapıyormu?

bayanların buna etkisi ve katkısı varmıdır?

1|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• şişman kadın nasıl olurda güzel olabilir? yapma lütfen ya. fosforlu cevriyedeki neriman köksal misali ööeehh. bir insana sırf şişman kadın seviyo diye saygı duymam. insan olduğu için bir cana sahip olduğuve düzeni sağlamak adına saygı duyarım.ama fikrimi sorucak olursan katana gibi kadınlar çirkindir asla güzel olamaz. yanımda gezdirmeye utanırdım erkek olsam. bu kadar obur olmasınlar zayıflasınlar biraz. iradesizlik ve sağlıksız olmanın göstergesi.iri kadınlardan genelde mazoşist erkekler hoşlanıyo ayrıca başkada alıcısını görmedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kesinlikle bir ablamız var komşu abla kiloca hayli kilolu ama öyle hayat dolu ki peşinde dolanan erkeklerin haddi yok .. bende erkek olsan kuru suratsız yerine neşeli fıkır fıkır bir hatun isterim kilosuna bakmam

0|0
    0|0
    • işin fizik ve estetik kısmıda önemli bence.bence insanlar artık bu tür bayanlarıda çekici ve hoş bulan insanların varlığını kabullenmeli

• modacıların ve beslenme uzmanlarının işine gelmiyor estetiği standarda bindirdiler bugün bir mağazaya gittinmi asla uygun kıyafet bulamıyorsun hemde bunun için şişman olmana gerek yok normal kiloda bir bayan nın sıkıntısız alışveriş yapması çok zor ... düşük bel pantolon çıktı çıkalı bu böyle

bi kere insanlar kendilerine karşı bile acımasız oldular 2 kilo fazlam var diyen insanlar var komik anoroksik bedenler yaratılıyor olması gereken buymuş gibi sunuluyor

• valla bende bildiğin inek gibiyim yani ilac tedavisi goruyorum :D çokta begenenım var allaha sukur.. ama on yargılı ınsan cok var ...

0|0
    0|0
  • ya orasını bilmiyorum ama benim gördüklerim genelde 45 yaş üstü abazalar beğeniyor şişman hatunları. öyle bir izlenim oluştu bende. o yüzden pek iyi tutumum yok onlara karşı :D

0|0
    0|0
    • yaşım 31 ve ben kendimi anlatmaktan nefret ederim ama fizk olarak yakışıklı olduğumu söyleyenler çoktur.kariyer itibarı ile gayet yerinde hem akademik hem mesleki kariyerim var.ve ben bu önyargıların olması konusuna işaret ettim zaten.işte bunu söylüyor olmanızda bir önyargı değilmi?

• ben önyarıgımı değil gözlemimi ilettim. gördüklerim .. dedim.

• evet katılıyorum sana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sisko kiz . Dedikoducu olur , alingan ve hassas olur , capkin olur , iliski yorumcusu olur arkadas pezevengi olur =)

0|0
    0|0
  • Çok yakışıklısın ve şişmanlardan hoşlanıyorsun.

Anlıyorum brad.

Bu sitede hepimiz , yakışıklıyız , güzeliz zaten.

0|0
    0|0
    • yok sen daha yakışıklısın tom bunu söylerken olayı açıklasın diye söylemiştim ama malesef sen sadece yakışıklısın adamım

• :D Resimde ki sensin ve yakışıklı olduğunu düşünüyorsun. :S Aman allahım ya..

Arkadaş anlamıyorum aynadamı bir bokluk vardır nedir.

Yükleniyor...