Bir gününüz nasıl geçiyor

Yeni bir güne nasıl başlarsınız?

Hergün yapacağınız şeyler planlı mıdır?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Her sabah ya duş alır ya da saçlarımı yıkarım, kahvaltı hazırlar tadını çıkara çıkara kahvaltı yaparım (ramazan hariç tabi). Sonra işe giderim. İş dönüşü yarım saat kadar dinlenip günlük egzersizimi yaparım. Sonra akşam yemeğini hazırlarım. Belli bir süre 1-2 sayfa da olsa kitap okurum. Hatta bir cümle bile olsa... Bazı günler kahve hazırlarım, her yolu denerim köpüklü olması için ama çoğu zaman olmaz :)

Hasılı kelam yalnızlık zor :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• genelde planlı olur

0|0
    0|0
  • Nöbetim yoksa masa başına oturuyorum ders çalışmak için ve iki sayfa okumadan telefon ile ks giriyorum, baya dolanıyorum, sonra birkaç satır daha okuyup masadan kalkıyorum yine ks yine ks, ve ks aralarında kız arkadaşımla konuşuyorum, akşam iftardan sonr zaten misafirdi bilmem neydi, kendimi gece yatakta yarın ks girmiycem ders çalışacam masadan kalkmayacam derken buluyorum :))

0|0
    0|0
  • İş güç çalışıyoruz hayat devam ediyor.

0|0
    0|0
  • evet .

0|0
    0|0
  • bilgisayr basında verı takıbı ve teknık analızle gecıyor hısse alımakla vob konratta pozıyon almakla gecıyor.kımı zaman gunu kar satısıyla bıtırıyorum.kimi zaman stop loss yapıp bırakıyorum

0|0
    0|0
  • calışıyoruzzz

0|0
    0|0
  • sıkıcı geçiyor

0|0
    0|0
  • plansız yaşamanın daha keyifli olduğuna inanırım :) bir gün öğlende ankaraya gidip ertesi sabah konyaya gitmeye karar vermişliğim vardır :))

0|0
    0|0
  • Bir günümüz de geçmiyor be...

0|0
    0|0
  • plansız yaşıyorum ve bu huyumdan nefret ediyorum sabah 6 da yat akşam 4 te kalk ot gibiyim yeminlen.

0|0
    0|0
  • Bugün faith le çatıdan çatıya atlayarak lanet polislerden kaçıp gözüme kestirdiklerimi becererek geçiyor link

0|0
    0|0
  • ks var kesin

klan var kesin

0|0
    0|0
  • Önemli işlerimi planlarım. Onun dışındakiler spontane gelişir...

0|0
    0|0
  • önümdeki on gün bellidir...

0|0
    0|0
  • bir işte çalışıyorsan ve öğrenciysen yapacağın işler hep planlıdır

0|0
    0|0
  • Doğaçlamayı severim.

0|0
    0|0
  • Disiplin kim ben kim nerdee :D

0|0
    0|0
  • can sucuk yiyerek:D

0|0
    0|0
  • iş güç işte nasıl geçsin. bazen planlı bazen doğaçlama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kafama göre :

1|0
    0|0
  • Evde oturarak.

0|0
    0|0
  • Güne müzikle başlar müzikle bitiririm ruh halime göre günümü doldururum .

0|1
    0|0
  • uyan, hazırlan, işe git, çalış, eve gel, yemek yap, ye, müzik dinle veya kitap oku, yat, uyu :)

0|0
    0|0
  • bende nickimi cansucuk2 mi yapsam :( çok özendim

0|0
    0|0
  • planlı düzenli bişi yapamam ben ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...