Bugün Yaşadığın Şehir'in Belediye Başkanı Sensin...

Başkanı olduğun şehir'i daha yaşanılabilir bir şehir yapmak için neler yaparsın?

Yaşadığın şehir'de görmek istediklerin, beklentilerin ne?

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İlk olarak yolları düzeltirdim. Adana'da olanlar bilir yolların ne kadar rezil durumda olduğunu. Çok ciddiyim 2 senede amortisörleri eskiyor arabanın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evimin dibinde ki Fb Meydanını yıktırcam abi ..

Bu ne nan dünkü beraberliği bile gelip burda kutladı dengesizler !

0|2
    0|1
  • tek renk bina rengi secerim bodrum evleri giibi sonra her yeri park bahçe yeşillik yaparım yolları geniş tutuarım çoğu yere araba sokmam yayan yürüsün arkadaş :)

0|1
    0|0
  • Anında yollara el atarım. Adım başı meteor düşmüş gibi.

0|1
    0|0
  • Öğrenciler için daha fazla olanak yaptırmak isterdim.

0|1
    0|0
  • Her otobüs durağından istanbulun merkez yerlerine giden hatlar açılmasını sağlardım, bazen ordan oraya ordan oraya aktarma yoruyor. :)

0|1
    0|0
  • mesela örnek veriyim ankarada yasıyorum melihin yerinde olsan şu ulusa bir el atardım yahu pavyon kaynıyo hele o dışkapı ne iğrenc bir yer oraları yıktırırdım tarihi binaları restore ederdim eski binaları yıktırır modern binalar yaptırırdım ağaclandırmayı çogaltırdım birde yapılan her yeni binaya muhakkak otopark koydururum sıkıntı oluyor cünkü yol kenarlarında

0|1
    0|0
    • ha birde 19 mayıs stadyumunu yenilerdim

Erkekler Ne Diyor 12

• Depreme dayanıksız tüm binaları yıkmak ( Malum yıllar önce kötü bir deprem geçirdik ve bir çok ev berbat durumda olmasına rağmen sıva ve boya ile kapatıldı )

Yanı başımızda akıp giden nehrin değerlendirmek..

Bir de akmayan ( ne hikmetse belli saatlerde) suya bir çare bulmak...

0|1
    0|0
  • bugün bu soruyla alakalı bir fotoğrafla karşılaştım şehrimin belediye başkanı yaptığı icraatları kendide içinde olduğu fotoğraflarla gazetede yayınlamış ama bu fotoğraflar sanki bneim senin genç birinin çektiği fotoğraflar gibi olmuş ve bu cana yakınlık çok hoşuma gitti ilk defa bu ülkede bir liderin bu şekilde halkdan olduğunu gördüm

0|1
    0|0
  • link

Ben bu şehrin belediye başkanı olmak istemiyorum, isteyene vekalet verebilirim.. (:

0|2
    0|0
  • ulaşım bedava :))

0|1
    0|0
  • türk telekom arenaya patates ektirirdim zaten patetes tarlası olma potansiyeli yüksek değerlensin dfghjklş

0|2
    0|0
  • İlk iş temizlik sorununu çözer ve şimdiki temizlik ekibi tasfiye ederdim...

0|1
    0|0
  • Melih Gökçek duymasın yazdıklarınızı :)

0|1
    0|0
  • Yobazların anıtı olan Topçu Kışlası'nı kalıntılarıyla birlikte havaya uçurturdum.

0|1
    0|0
  • Şu klimalı otobüs duraklarından şehrin her yerine koyardım :)

0|1
    0|0
  • ilk yapacağım şey halka açık bir olimpik havuz olurdur herhalde.

0|1
    0|0
  • Yakarım o şehri hiç işim yok sizin için şehire yenilmi getiricem.

0|1
    0|0
  • fakirleri şehirden kovarım

0|0
    0|1
Yükleniyor...