Türk kızlarının genel özellikleri :)

Birkaç video izledim youtubedan adam gidiyo bir kıza meraba seni gördüm etkilendim konuşup tanışabilirmiyiz diyo kızla konuşuyolar 10dk falan ayak üstü, sonra kızla kafeye gidiyo bu türkiyede olsa türk kızına desen meraba senden hoşlandım tanışabilirmiyiz diye gerikalı vesayre :D nedir bu türk kızlarının özellikleri ? :)

Başka biriside gidiyo kıza sen çok güzelsin dudakların çok güzel kendimi tutamıcam diyo kızın dudaklara yapışıyo kızda karşılık veriyi 10 15 sn öpüşüyolar, 1000kızın göğüsünü eliyor başka biri, olaylar olaylar yani :D

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kezban diye bir şey duydun mu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yani sorunun özeti türk kızları neden mi elletmiyor hemen açıklıyım

elletmeyince kezban elletince kaşar oluyorlar

bi erkekle konuşmazlarsa kezban konuşurlarsa yollu oluyorlar

erkekle çıkmazlarsa kezban çıkarlarsa o.. oluyorlar

sen olsan hangisini seçersin

4|0
    0|0
  • 1000 erkek senin götünü mıncırsın.

2|0
    0|1
  • Ozelligi sirtindan sopayi, karnindan sipayi eksik etmemeniz.

Yuz verse kasar, yuz vermese kasar demeniz.

Soraciima her sevgilim bir kere versin, esim bakire olsun mantiginiz.

Falan fistik daha yazarim da yazmayayim.

4|1
    0|0
  • türkiyedeki ahlak yapısı farklı ve bir kız günde 50 tane sözlü tacize uğradıktan babası yaşındaki adamların sapık bakışlarına maruz kaldıktan sonra o kızdan sağlıklı performans beklemeyin

2|0
    0|0
  • arkadaşım şöyle bişey var.burda bunları yapan kıza kaşar lakabını takıyosunuz.tanımadıgı bir erkek gelip onunla tanısıp 2dk ya numara verince "nekadr basit kız hemen numarasını verdi ben bunu yataga atarım" gözüyle bakıyosunuz..insanlara ona göre muamele yapıosunuz birde küçük yerde yaşıyosanız o kızı bütün arkadaşlarınıza anlatıyosunuz.yanlış anlama sana dermiş gibi konuşuyorum ama genelleme yapıyorum benim çevremden gördüklerim.hal böyleyken kızlar nasıl hemen size güvenip numarasını versin Türkiye şartlarında her erkek adam akıllı değil çok piç ve abaza var bunu sende biliyosun.Türkiyede dikkat etmek ve zor kız olmak zorundasın çnkü yoktan yere adın çıkar hafif derler..adam gibi adamlara lafım yok ama malesf onlarda az bulunuyor.bunu bizim toplumumuz yapıyo şartları bukadr zorlaştırıyo.yabancı insanlar rahatlar kadınıda erkeğide ama Türk erkeğide kadınıda okadr rahat değil.umarım anlatabilmişimdir demek istediklerimi

0|0
    0|0
  • eğer türk kızlarınında böyle olmasını istiyorsan türk erkeklerininde düşüncelerini değiştirmesi gerekliliğinin farkına var. türkiyede bir kız ilişkiye girse bir erkekle "kaşar" damgası yer. hemcinleri tarafından da erkekler tarafındanda. batıda ise bu gayet normal bir şey. iyikide bu ülkede öyle

0|0
    0|0
  • :D haha yok öyle iyikide ülkemiz öyle değil yoksa aşk meşk yalan olurdu haksızmıyım

0|0
    0|0
  • neden genelleme yapıyorsunuz ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bak kardesim ben Ukrayna dayim ve dedigin gibi burada olay aynen yazdigin gibi. Hic bir kiz gidip yanina oturdugunda konusmak istediginde Turk kizlari gibi sen komsin defol vs vs demiyor. Konusuyor guluyor sohbet ediyor ve evli degilse 10 dk sonra numarasini istediginde veriyor. Turk kizi gibi msn vs icin bile oo daha erken demiyorlar. Begendiyse o gun ya da 2. gorusmede eve geliyorlar ama onlarin kulturu anlayisi bu. Bu nedenle kiyaslama yapmak dogru olmaz. Onlar 13-14 yasinda seksle tanisiyorlar. Bizim Turk kizlari gibi analla baslamiyorlar. Peki bizim kizlarimiz kabahatli mi? Asla onlarda hakli cunku o kadar cok ayi maganda abaza var ki otomatik olarak her bakan tanismak isteyen erkege buda kesin becermek amaciyla yaklasiyor diye dusunuyorlar. Ki aslinda haklilarda. Turk erkekleri kizlara asilir becermek ister ama evlenecegi zaman aman bakir olsun el degmemis olsun sadece ben yapayim der. Peki kendisi kac kizi ellemistir bunu dusunmez. Turk kizi icin acemi deriz ama onlara kizmaya hakkimiz yok cunku boyle bir ders yok ki hem bakire olsunlar hemde yatakta geysa gibi olsunlar! Tecrubeli olan kiz bakire olmaz illa yatakta birileriyle bir seyler yasamistir. Sen istiyorsan kizlar sana baksin yolda telversin lonussun istedigini opup oksayasin evlenecek kizda da bekaret aramayacaksin arkadasim! Otur oturdugun yerde ya kimseyle yatma ya da kimseye laf etme. Sanki Turk erkekelri yatakta cok mu iyi? Bu sitede herkes atip tutuyor ben soyleyim ben boyleyim ama reelde iyi olan zaten kizlari siraya dizer. Dizemeyende burada Turk kizlarina boyle hakaret eder.

0|0
    0|0
  • Ee yani neyi anlatmak istedin şimdi ? elin gavuru rospu diye bizim kızlardamı rospu olacak

8|1
    0|1
  • Türk kızları kadar başınıza taş düşsün. Ne alıp veremediğiniz var bu türk kızlarıyla?

5|0
    0|0
  • ya kardeşim şu ''avrupalı kızlara teklif edince şöyle yapıyorlar,böyle yapıyorlar '' geyiklerini bırakın.Az çok yaşadım oralarda biliyorum.Avrupada akıllı uslu bir kıza gidip senden hoşlanıyorum dersen,senin yüzüne bile bakmaz.

1|0
    0|0
  • bizim kızlar basit değil hemen elde edilmiyorlar koşmak gerek bu da aşkı değerli kılıyor düşünsene sevgilinin eski sevgilileriyle hepsiyle öpüştüğünü

0|0
    0|0
  • Türkiyede 1000 gögüs ellemeyi bırak bakamazsın bile :( linç ederler

0|0
    0|0
  • Aman boş ver bunları

Türk kızları iyidir.

0|0
    0|0
  • Bir eşi benzeri daha yok

0|0
    0|0
  • Elin adamı bizimkiler gibi tecavüz edip öldürmüyo yani daha medeni oldukları için o kızlar yüz veriyo onlara...

4|0
    0|0
    • Lan maymun Türk erkeklerinin içinde sapkınlık şiddete karşı eğilim ve görgüsüzlük olduğu için öyle davranıyorlar.Türk kızları kendilerince böle bir savunma mekanizması geliştirmiş güvenmeden kimse ile tanışmıyorlar.

• en iyi cevap kesinlikle

• Teşekkürler chemistzy...

Yükleniyor...