Aradaki fark büyük başarı sayılır mı ? ve eskisine göre şişmandan toplu grubuna girmişmiyidir?

boyum:1.63

6 ay önce: 83 kioydum

şu anda:67 16 kilo verdim hedef 60 veririm fakat çevremdekiler vücudumun artık iyi durduğunu gögüslerimin büyüklüğünden dolayı kilo verirsem daha çok ortaya çıkıp kötü görüntü oluşacağını söylüyorlar sizce artık kalayım mı vereyim mi bir 7 kilo daha ?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Göğüs büyüklüğün beni ilgilendirmez ama başarın hakkında tebrik ederim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• beden ölçülerini bilmediğim için net bir şey diyemem ama 1.63 e göre 60 çok zayıftır. balık eti olmanda sağlık olarakda fizikende fayda vardır. 67 -70 aralığı güzel olacaktır sana.

0|0
    0|0
  • çok iyi başarı bence tebrik ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• nasıl verdin ya banada tiyo ver

0|0
    0|0
    • ara öğün yemedim yürüdüm yağlı tuzlu baharatlı acı bıraktım azmettim doktor yardımı yok

• ben şuan 69 kilodayım ama 50 olmak istiorum boy 160 zayıfken çok güzeldim anlayacagın neredeyse bir 19 kilo var

• tebrik ederim 65e tamamla :)

0|0
    0|0
  • Çok iyisin bence bunca kilo vermişsin güzel olmuşsundur.

Daha fazlasına gerek yok tabi keyfin bilir,sarkma çatlama falan da oldu mu?

0|0
    0|0
  • vaay tebrikler... bence 60a in. 67 fazla. göğüslerin çıksa nolcak daha güzel işte.

0|0
    0|0
    • ama benim bacak kalça hiç yok gögüs 105ten 95 indi ve dar giyemiyorum ortaya çok çıkıyor

• kilo verdikçe bedeni dahada küçülür. 60 a inmelisin bence.kadın memeden ibarettir işte daha ne istiyosun harika bir vücuda sahip olursun...

• çok güzel başarmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...