Yazının doğruluğu hakkında düşünceleriniz?

Hani bu kızlar bizle evlenmeden önce flörtleri oluyordu ya vakti zamanında. Bunlar birbirleriyle yapışıp yapışıp öpüşüyorlardı o zamanlar hani. Belki de eşlerimiz onun sakallarını zevkle öperken o da tüm vücut ağırlığıyla eşimizin üzerine çullanmış keyfine bakıyordu. Hani bu gerçek ama belkilerle geçiştiriyorum. Defalarca gördüğüm ve bildiğim halde yine belki diyorum. Yine belki kim bilir şimdi senin kıyamadığın sevgilinin güzel dudakları o gençlikteki flörtünün pis erkekliğini kaldırıp tatmin ediyordu. O yüzden diyorum ki arkadaşlar birinin günahını alıp canını yakmayın. Adam olun sevdiğinize sahip çıkın ya da hiç yaklaşmayın. Hayat böyledir, gün olur evvelce ektiğin günah tohumları evinde yeşermeye başlar. Feleğin çiftesi öyle bir çarpar ki, o mavi gökyüzün tepene yıkıldığında yığılıp kalacak bir köşe bile bulamazsın.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• haklısın aslında herkez senın gibi düşüşnse ve bunu uygulasa ne ortada bukadar kürtaj olur nede ilerde ayrılıklar olmaz

0|0
    0|0
  • haklısın doğru söze ne hacet

0|0
    0|0
  • 5 yıldız veriverdim

0|0
    0|1
  • geçekten çok güzel söylemişsin

0|0
    0|1
  • Helal olsun.

1|0
    0|1
  • Dogru soze ne denir.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• her iki tarafta birbirine saygılı olmadıkça asla bir bütünün parçaları olamaz.

0|0
    0|0
  • pompa var kanka gelcenmi? :))

0|0
    1|1
  • haydi onun sakallarını öpüyor olsun, öncedendir der göreim de.

Erkekliğini kaldırması, ve bir zamanlar altında erkeğim diye inlemesi...Ben buna karım mı diyeceğim ? Herkes dürüst olsun

1|0
    0|1
  • adam haklı

1|0
    0|0
Yükleniyor...